Skocz do zawartości

Husqvarna te 450 ie


Rekomendowane odpowiedzi

hejka,

noszę się z zamiarem kupienia tego motorku, jak uważacie, cena jest bardzooo atrakcyjna, własciciel zapewnia że można zarejestrować w kraju, tylko nie wiem dlaczego po tak niskiej cenie, z jednej strony to duży plus, z drugiej nie wiem czy to nie jakis wałek, macie jakieś opinie na ten temat??, a może kotoś też sie przymierza?

 

http://www.allegro.pl/item558455127_husqva...a_ostatnia.html

 

 

proszę o szczere rady, :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena niska bo tak jak gość pisze zostala im ostatnia sztuka i chcą się jej pozbyć, motor nowy wiec nie ma co szukać usterek. pozatym pamietaj ze jesli motor jest z zagranicy i bedziesz chciał go zarejestrować w Polsce to czeka cie zapłata podatku vat, 22% od ceny.

Edytowane przez major000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Oryginalne części dostępne w tydzień i z reguły tańsze od zamienników. Z dealerów polecam Sikorski Olsztyn www.husqmoto.pl lub bezpośrednio od importera Moto-Mleczek. Kiedyś zawsze kupowałem u Mleczka, ale od ubiegłego roku jak Sikorski otworzył to u niego wychodzi taniej. Zycha omijać szerokim łukiem, bo idzie sobie nerwów napsuć. Wszystkie graty eksploatacyjne dostaniesz z zamiennika, więc typowe sklepy motoryzacyjne, typu Olek Motocykle, itp. Jedynie z częściami używanymi czasami trzeba chwilę dłużej poszukać, bo nie ma Husek tak dużo w Polsce jak KTM'ow czy Yamah. Miałem taką TE 450 2005 przez 3 lata i super sprzęt. Teraz mam Husqę WR 250 2010 i do tego to w ogóle oryginalne części mega tanie. Nawet śruby, sworznie itp kupuje u dealera a nie w hurtowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Co powiecie na ten sprzęt, do obornik mam jakieś 70km.

 

http://allegro.pl/husqvarna-smr-te-450-r-i4150285824.html

 

Jak z dostępem do części i awaryjnością?

Nadaje się to do Hard enduro?

Edytowane przez Micprime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z częściami nie ma problemu, a Husky z tych roczników bywają dobrze wyposażone. Sam mam jedną z 2005 roku i powiem Ci, że solidnie to wykonane i w pakiecie ma fajne gadżety montowane fabrycznie (Ohlins, Brembo, Marzocchi). Inna sprawa, że geometria z porównaniem do nowszych sprzętów to porażka, to samo waga, ale może w 450 jest lepiej (ja mam TC 250).

 

Graty albo bezpośrednio o importera, albo w Radomiu od PPRacing (wpisz w google, znajdziesz na pewno). Części eksploatacyjne i pierdoły typu linki, sprzęgło, klocki hamulcowe w Olek Motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...