Skocz do zawartości

gazniki w vs-ie


dedmuha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdże intruzem brata i niestety narzekam na zawieszenie, tak wiec utwardzenie bedzie konieczne-przy okazji go obnize z korzyscia dla wlasnosci jezdnych i wygladu :) - w Krakowie mamy malo kraweznikow, bite trakty i bloto (w sumie to dziura) wiec nie bede mial o co zachaczac. Silnikowo intruz jest idealem po prostu :flesje: , zwiekszenie pojemnosci rozwazalbym tylko przy ewentualnym remoncie- koszt zestawu ten sam a jak mowia amerykanie pojemnosci niczym sie nie zastapi, chyba ze wieksza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm.... NIe wiem jak żywotność wału i jego łożyskowania bęzie wyglądać przy zwiększeniu pojemnośći, jak widomo japońskie moto to nie BMW więc zapasów materiałowych raczej tam nie ma ;).

P.S. Jestem mo synchronizacji gaźników i ich regulacji - nie to samo moto SUPER................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapasy materiałowe zawsze są uwzględniane, a wał ma spory naddatek i jest liczony na większe obciążenie...

Gdzie polecasz synchronizować gazniki i ile ta przyjemnosc kosztuje?

Po swietach odbieram mojego intruza ;) :smile2: i mozliwe ze bede musial go synchronizowac-zastanawiam sie czy bawic sie samemu, mam serwisowke,czy oddac mechanikowi?jakos nie ufam serwisom i nigdy jeszcze nie korzystalem z ich uslug,na razie radze sobie sam z czego bardzo sie ciesze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem fotki Muhy do albumu...zapraszam

Jeszcze troche rzeczy do zrobienia, ale idea mam nadzieje czytelna :mrgreen:

 

ps.gazniki i filtry za tydzien, a i przewod w oplocie ze stalyyy; specjalnie tyle czekalem zeby sobie przypomniec jak jezdzi i hamuje i poczuc roznice po wymianach i regulacji...(kumple od plastikow robia tak: :roll:) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ufam serwisom, dlatego także robię sam... Gaźniki jak masz wakuometry to zrob to samw razie problemów służe info co i jak....

Aha, serwisówke w jakim języku masz, bo ja mam po niemiecku a chętnie bym łyknął angielską (ten język do mnie lepiej przemawia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...