Skocz do zawartości

moduł 4 piny


nitroMCZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"nie ma 4 pinowych"................ ehhhh............. No nic, na razie koleś od "naprawy modułów" walczy!!!!!!!!! Jak nie to w akcie desperacji spróbuje dopasowac ten 5 pin................Jak doprowadze temat do końca , to dla potomności napisze co i jak....... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma 4-pinowych? Są ale mają inną konstrukcję, to są moduły DC-CDI czyli zasilane z akumulatora a nie z cewki zasilającej pod magnetem. Taki zwykły 5-pinowy nie podejdzie. Moduły 6-pinowe w Baotianach mają ten szósty pin - wejście z czujnika prędkości na dzwonie sprzęgła (speedlimiter).

Taki moduł to wydatek ok. 150 zł, ale nie orientuję się gdzie go kupić.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BANANvanDYK z nieba mi spadłeś :notworthy: wreszcie ktoś kto kuma temat!!!!!!!!!!! Tak jest , ten mój ma zasilanie z aku a nie z magneta :lalag: Może ktoś wie, gdzie to kupić , lub od czego podpasować???? ten 5pin ,żeczywiście nie podchodzi... PROSZE O POMOC W ZNALEZIENIU TEGO 4 PIN!!!!!!

 

BANANvanDYK z nieba mi spadłeś :notworthy: wreszcie ktoś kto kuma temat!!!!!!!!!!! Tak jest , ten mój ma zasilanie z aku a nie z magneta :lalag: Może ktoś wie, gdzie to kupić , lub od czego podpasować???? ten 5pin ,żeczywiście nie podchodzi... PROSZE O POMOC W ZNALEZIENIU TEGO 4 PIN!!!!!!

Aha są dwa kolory wtyczek w tych 5pin/jedna wtyczka. Moze kolor biały to AC a zielony do DC??? tak głośno myślę....?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przerobiłem jednak na AC , czyli zastosowałem ogólnodostepny moduł AC i podłączyłem pod cewkę zasilającą moduł. Odpalił jezdził, ale sa problemy z "mocą" iskry, jest jakby słaba... odpala tylko na minimalnej przerwie, na oryginalnej przerwie nie ma mowy... Możliwe , ze cewka zasilająca moduł wytważa za małe nieco napięcie? nie mierzyłem i nie porównywałem , więc nie wiem... Ogólnie gdyby nie moja ciekawość już dawno bym to pier...nął ... :icon_rolleyes: Ciekawe jak zachował by się profesjonalny zakład zajmujący się skuterkami, jeżeli nie idzie nigdzie dostać oryginalnego modułu DC????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...