Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu na bemowie


pelocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja chyba się wybiorę

Nigdy nie byłem i chętnie zobacze co i jak.

Zniechęca mnie jedynie ta małoprofesjonalna strona www - bez żadnego adresu/planu dojazdu, bez planu dnia co i o której, bez cennika itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamietaj sobie majkelu_na_jakiś_czas_z_pl że ani jedno ( Czestochowa) ani drugie (Bemowo) nie ma nic wspólnego ze soba a już najmniej z rozpoczęciem sezonu.......to pierwsze to ogólnopolska pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę a to drugie to komercyjna spędownio-lanserska impra.....wybrałeś sam :banghead: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoiska i hostessy będą, ba nawet zapiekanki będą.

 

Nawet silna grupa EKG bedzie :icon_mrgreen:

 

to pierwsze to ogólnopolska pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę a to drugie to komercyjna spędownio-lanserska impra.....

 

Na jednej i drugiej imprezie pojawiaja sie motocyklisci oraz bedzie msza i poswiecenie motocykli

A ze na pierwszej jest wiecej motocyklistow niz na Bemowie .... moja to wina ? :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa na Bemowie coś święcą. :icon_question: ........ to komercyjna spędownio-lanserska impra.....wybrałeś sam

 

 

a no święcą ..,ehh ta komercja nie ? ,ale trudno co robić będąc lanserem tam poprostu trzeba być :icon_twisted:

Oczywiście "prze kumaci, warszawscy motocykliści" gardzą takimi spędami -przecież tam tylko dresy lansować się jeżdżą. Jak coś jest blisko to przecież nie wypada jechać, my prawdziwi motocykliści jeździmy tylko daleko , po swoim mieście tylko lanserzy jeżdżą :icon_razz: ...tylko jak do tego ma się "Sen o Warszawie" Niemena :)

 

nic osobistego :biggrin: taka tylko moja refleksja po ostatnich postach na forum (np. BP też robi lanserską akcje ...no bo w Warszawie)

 

 

no nic, ja tam jadę ... po lansuje się z ekipą trochę :crossy: :wink: ....nie ma to jak uogólniać

 

 

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Dżon mógłbyś normalnie cytować, albo przestań brać to świństwo.

 

fakt Jubik, mój błąd nie rozdzieliłem jasno cytatów...ciężko się domyśleć nie? Oczywiście błędnie odebrałem twój pogląd na temat tej imprezy :wink:

 

świństwo...? :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje: :flesje:

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...