Skocz do zawartości

Suzuki Intruder 1400


Immortal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Motocykl kumpla, przepiękny intruder. stan na 5+ ponieważ kumpel ma jebla na punkcie mechaniki oraz stylistyki dopieścił go jak tylko mógł. Motocykl dobre kilka sezonów w jednych rękach, sam osobiście potwierdzam stan i jak najbardziej polecam! Nigdy nie zawiódł w trasie. Małe spalanie, super kopnięci i bardzo dużo ciekawych dodatków. Był jeżdżony w dalekie trasy np. Chorwacja, Austria, na prawdę warto.

Zdjęcia i opis znajdziecie tutaj:

Intruder

 

SZCZERZE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Motocykl kumpla, przepiękny intruder. stan na 5+ ponieważ kumpel ma jebla na punkcie mechaniki oraz stylistyki dopieścił go jak tylko mógł. Motocykl dobre kilka sezonów w jednych rękach, sam osobiście potwierdzam stan i jak najbardziej polecam! Nigdy nie zawiódł w trasie. Małe spalanie, super kopnięci i bardzo dużo ciekawych dodatków. Był jeżdżony w dalekie trasy np. Chorwacja, Austria, na prawdę warto.

Zdjęcia i opis znajdziecie tutaj:

Intruder

 

SZCZERZE POLECAM

Witaj, zareklamowales motorek takze na 5+, ale to co zbawia czleka jaka kasa by go miec? :crossy: :flesje: pozdrawiam A tak z marszu szukam cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumialem dawania ogloszen sprzedazy bez podawania ceny. Dla mnie to niepowazne, a dzwonienie tylko po to zeby sie o cene zapytac to jakies kpiny...

Słuchaj, motocykl jest kumpla, jeżeli sobie nie życzył to może nie bede pisał ale ok, żebyś nie zbieniał na rozmowie tel. i nie musiał dzwonić cena 16000. zadowolony??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, motocykl jest kumpla, jeżeli sobie nie życzył to może nie bede pisał ale ok, żebyś nie zbieniał na rozmowie tel. i nie musiał dzwonić cena 16000. zadowolony??????

Ooo-teraz przynajmniej moge napisac że za tyle to w zyciu bym tego czegos nie kupil ;P ;)

A tak na powaznie, to jaki ma sens dawania ogloszen bez ceny-jak dla 99% zainteresowanych glownym czynnikiem decydujacym o kupnie jest cena. Co z tego ze komus sie podoba, jak ma na wydanie np 5 tysiecy zlotych. Dzwonic i pytac, przepraszam czy za piatke mi go pan sprzeda? Wedlug mnie to meczace dla jednej jak i dla drugiej strony. Albo z drugiej strony-ktos moze chciec sprzedac nawet za nieduze pieniadze, a potencjalnemu kupujacemu moze sie wydawac ze go na ten sprzet nie stac. I tym sposobem sprzedajacy traci mozliwosc zrobienia interesu. Pisze to na podstawie moich doswiadczen-podczas szukania samochodu/motocykla nigdy nie dzwonilem na ogloszenia "bezcenne" nawet gdy mnie dany sprzet interesowal. Skoro obok jest iles tam sprzetow ,gdzie sprzedajacy jasno okreslil warunki sprzedazy, to szkoda mi czasu/pieniedzy na rozmowy z tym niezdecydowanym. Zdrowko

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...