Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaa 2008, ok, to ja nie chce kulfona, Szramer dzieki, się sprawdzi o ile ktoś vtr zechce

 

http://www.scigacz.p...ngee,11753.html ile w tym prawdy ? Ogólnie jak z użytkowaniem dychy na codzień ? Z tego co wyczytałem, jest dosc wygodny, czyli na trase pewnie lepiej niz SP-1, jak ze spalaniem ? Też jak VTR czyli 8-9 czy przelotach z prędkościami 160-200. Osobiście interesuje mnie 06-07 ale jakby sie trafiła ładna 04-05 to chyba także warto...

 

K**a o czym jak marze, narazie jest SP`k i nikt go nie chce

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy, 10 literów łyka przy pałowaniu (250 +), średnio 7-8, na co zwrócić uwagę? Standard, ja o newralgicznych punktach nie słyszałem. Wygodna? Co kto lubi, po SP, na pewno będzie Ci wygodnie, dużo lepiej chroni przed wiatrem, łeb masz bardziej schowany za owiewką.

 

Przygotuj się, że wkroczysz w świat, który jest diametralnie inny niż w SP :bigrazz: Tam jest moc, pierdolnięcie i niekończący się kosmos. Z Hayą się nie spinałem, ale daję rękę, że ją roz*ebie.

 

Plastiki marnej jakości, mało elastyczne, lakierowane farbkami... Zrąbane zegary, choć i tak lepsze niż te w 04-05...

 

To po prostu drogowy Star-Trek XXI wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector haya pewnie by po dupie dostała

175KM i 250 kg mówi za siebie ...

Ario może w niedziele, jak wytrzeźwieje po weselu ... A moze w sobote na weselu chcesz sie przejechać ?

Tylko wbij do Dębowej Ł. bo ja w garniturze do Leszna nie pojade :D

Vector, własnie mi o to chodzi, o skurwysyństwo na 2 kołach, by zchodzić z moto na miekkich nogach, mi w sp brakuje frajdy powyżej 200 wtedy jedynie brakuje mi hayki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, Rudy, byś nie skończył tak jak Picia. Zginął 31 lipca właśnie na tej ZX10 :(

 

Nie wiem, czy pamiętasz, ale ja kiedyś o tą dychę pytałem na forum, Łysy ją wyrwał w Pile, igłę. Teraz na Allegro widzę, że się pojawiła jakaś "godna" 19.900, dobra cena za paździerza :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Picia ? Wiem, ze na 10 rozwalił sie ten słynny gosć z Obidowej, Tomek Sieczka, o ile sie nie myle bo ja YT nawet głośno ...

Dycha to niebezpieczna zabawka-fakt

 

http://moto.allegro.pl/kawasaki-zx10r-2005-z-dodatkami-od-motocyklisty-i2594141659.html gość to juz kiedys wystawiał ale drożej... Opis wydaje sie byc ok, cena atrakcyjna. Pzdr

 

Ogólnie mam wrażenie, ze mało na forum info o "10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu zaspamowali temat jak to fm ,mialem 3 rozne zx10r 06 i 2x 07 przebiegi miedzy 8-20kkm nic sie niejabalo ba nawet sprzegla niebylo slychac jak w r1 niemowiac o znikajacym oleju jak w cbr 1000 :D , nic tylko zaciski wy**bac i zalozyc z zx14 albo zx6r 09(albo zcbr 1000rr i dystanse) bo oplot niewiele da + wymiana bebechow w amorze skretu

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu zaspamowali temat jak to fm ,mialem 3 rozne zx10r 06 i 2x 07 przebiegi miedzy 8-20kkm nic sie niejabalo ba nawet sprzegla niebylo slychac jak w r1 niemowiac o znikajacym oleju jak w cbr 1000 :D , nic tylko zaciski wy**bac i zalozyc z zx14 albo zx6r 09(albo zcbr 1000rr i dystanse) bo oplot niewiele da + wymiana bebechow w amorze skretu

 

Olej wpierdalał od 08 a dychę o którą pyta to 06-07, odpowiednik - Blady 06-07 nie wpierdalał ani grama oleju - gwoli ścisłości. A model Fire'a 08, faktycznie technicznie podobno zje*any, olej żarł, ale "podobno" nie każdy, nie wiem, nie miałem, nie jeździłem, stwierdzić nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na typowego sporta, to pozycja jest iście turystyczna ok 200km/h i siedzę w identycznej pozycji jak przy 60 km/h. powyżej 250 zaczyna się już walka o życie. Przy wypadach w trasę i odkręcaniu bez kołków w uszach nikt nie wytrzyma :)

 

 

Z tego artykułu na ścigaczu jest dużo prawdy. Za wyjątkiem jednego problemu, o którym już wspomniał Szramer. Ta kobyła w ogóle nie hamuje :( To jest pocisk bez zahamowań...

 

Fajny sprzęt. Ale w miejskiej dżungli się męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez oplotów juz nigdy nie bede jeździł, mam w SP i jest naprawde fajnie, przejechałem sie w zeszłym sezonie kolesia sc33 bez oplotów i stwierdziłem, ze to nie hamuje. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...