Skocz do zawartości

Kurs Ratownika Drogowego


Hajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

<b>Kurs na Ratownika Drogowego</b>

Data:<b>28.02.2009</b>, od godz <b>9.00 - 21.00</b>

Miejsce: I LO,<b> ul. Chopina 6 w Lubartowie</b>

Cena: <b>125 zł/os </b>(zawiera: cenę szkolenia 90zł; materiały takie jak np: bandarze, opatrunki 15zł; wynajęcie sali 20(zł)

Miejsc: <b>20</b> (30, zależy od zainteresowania)

 

<b>Sposób zgłoszenia:</b>

- mail z wyrażeniem chęci udziału.

- wpłata zaliczki na materiały, wynajęcie sali (min 70zł) na numer konta i dane do przelewu podane w mailu zwrotnym, reszta kwoty bezpośrednio przed rozpoczęciem kursu. (przed wpłatą najpierw zadzwoń (numer w mailu zwrotnym) lub napisz maila albo na gg kontakt niżej), na szkoleniu trzeba mieć dowodzik abym mógł zidentyfikować osobę, wolałbym wpłatę całości, ale nie znacie mnie więc rozumiem,

- <b><!--coloro:#FF0000--><span style="color:#FF0000"><!--/coloro-->deklaracje na forum będą całkowicie ignorowane<!--colorc--></span><!--/colorc--></b>, po wpłacie zaliczki wpisuje taką osobę na listę, <b>jeżeli moje warunki Ci nie odpowiadają - nie pisz</b>, chcę unikać osób które dużo piszą a nic nie robią, nie stać mnie na zakładanie za kogokolwiek.

- <b>zgłoszenia do 14.02.2009</b> gdyż muszę opłacić salę i kupić odpowiednie materiały

 

<b>Ograniczenia:</b>

W kursie może uczestniczyć każda osoba powyżej 16 roku życia, zdrowa fizycznie i psychicznie, potrafiąca czytać, pisać i wykonywać polecenia w stylu: "weź bandarz", "nie gadaj" itp...

 

<b>Kilka słów ode mnie.</b>

Ponieważ to ja negocjowałem kurs, nałożyłem warunek pierwszeństwa dla członków LSM, kurs jest po zniżce i zgodnie z ustaleniami będzie prowadzony cyklicznie (co najmniej raz w roku).

W czasie szkolenia będzie pozoracja wypadku, czyli proszę się przygotować na sztuczną krew i kości oraz mieć ciuchy które można usmarować takimi specyfikami.

Cena nie jest mała, ale na jednego instruktora przypada 3-4 kursantów więc można się skupić na każdym co zapewnia bardzo wysoki poziom.

<b>Liczę na osoby na prawdę chętne i zdecydowane na udział w takim szkoleniu.</b>

Zdjęcia z innego szkolenia prowadzone przez tych instruktorów:

<a href="http://picasaweb.google.com/pepeekg/Szkolenie0811200802#" target="_blank">http://picasaweb.google.com/pepeekg/Szkolenie0811200802#</a>

 

<b>Zakres kursu obejmuje:</b>

1. Podstawy prawne

2. Stany zagrożenia życia

3. Apteczka

4. Wezwanie pomocy

5. Organizacja miejsca wypadku

6. Zaburzenia przytomności

7. Badanie kompleksowe

8. Urazy, postępowanie z ranami

9. Wstrząs

10. Uszkodzenia naczyń krwionośnych

11. Następstwa działania ciepła

12. Nagłe przypadki

 

Jeżeli są jakieś pytania to piszcie śmiało w tym temacie.

 

Darek "Hajo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:crossy: Niewiele fot jest, bo bardziej nastawiłem się na filmy, które wolną chwilą będę obrabiał i część wyślę na youtube... reszta będzie na DVD. :biggrin:

 

http://picasaweb.google.com/cobra74pl

 

 

Pierwszy filmik :

 

http://www.youtube.com/watch?v=65q4eJDDfpk

Edytowane przez Markus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/hajo.swat/Szkol...ictwaDrogowego#

 

Dziękuje wszystkim uczestnikom, instruktorom z Grupy Ratownictwa i Łączności AmRat oraz hurtowni sprzętu medycznego LubMedical

 

Do zobaczenia na drugiej części!

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

 

Wydaje się człowiekowi ,że wie w tym temacie dużo. A tak na prawdę to wie niewiele!!!!!

Mimo,że musiałam wcześniej wrócić do Lublina to uważam,że szkolenie było na 6+!!!!

HAJO!!!! Wielkie dzięki za zorganizowanie całości :clap: :notworthy:

Ta wiedza,którą zdobyłam jest rzeczywiście BEZCENNA. Nawet jeśli przyda się Nam to wszystko choćby jeden raz to i tak WARTO!!!!

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

 

PEES HAJO! Twój łokieć wygląda tak realnie,że już chciałam Ci załatwiać fundusze na protezę prawej ręki :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

PAVSON--- szykuj się na Casting do filmu mafijnego. Będziesz MAFIOZO ,że już się boję :biggrin:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na początek podziękowania- Haju za to że chcialo Ci się nas zebrać i to wszystko załatwiać i dopiąć na ostatni guzik.

Ratownikom za sposób w jaki kurs przeprowadzili i ze im sie chcialo wpoic taką wiedze NAM. Dzięki wielkie!

 

 

Po wstępie przeprosinki za to że tak szybko i bez pozegnania uciekliśmy ale ja niby cala sobote bylem w pracy wiec choć na chwile musialem sie tu i tam pokazać- wybaczcie.

 

Co do kursu:

Super przeprowadzony, szeroki zakres wiedzy super niespodzianki i efekty, mysle ze kazdy z niego wyniósł wiele. Ja napewno i nie bede sie bal kogoś ratować.

 

Z niecierpliwością czekam na cz II.

 

P.S. Joaśka jeśli tylko bedziesz o takim słyszała daj jakiegoś cynka:) z chęcią sobie dorobie :P:P

 

Pozdrawiam Was "ratownicy" i do następnego spotkanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam dziękuje! Bo to właśnie Wy daliście mi takie zadanie i bez Was nie byłoby dla kogo organizować takiego kursu! Dziękuje Wam za wsparcie zarówno duchowe jak i fizyczne oraz odciążenie mnie w paru kwestiach.

 

Teraz mogę już Wam powiedzieć. Poza linkami do zdjęć i filmów wysłałem jeszcze link do tego tematu. Szef Grupy AmRat również jest zadowolony, gdy tylko będę wiedział jakie terminy mają wolne to postaramy się ustalić najodpowiedniejszy.

A to fragment wiadomości od dyrektora LubMedical p. Pawła Piechowicza:

"/.../bardzo dziękuję za przesłane materiały, przyznam szczerze, że obejrzałem je z ogromną przyjemnością. Takie akcje są bardzo potrzebne, gratuluje realizacji. Jeżeli tylko będzie możliwość z przyjemnością będziemy brali udział w kolejnych/.../"

 

Będę Was informował mailowo o następnym spotkaniu i o innych sprawach z tym związanych.

 

PS. Słuchajcie Radia Lublin dzisiaj między 14. a 15. :)

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:crossy: Witam i wystawiam do oceny napisy na kamizelke RATOWNIK DROGOWY i prosze o decyzje które

sie podoba a moze komuś podobać się będzie małe a komuś duże

 

cena małe; 8,50 + 22%

cena duże; 11,50 + 22%

 

a jeśli nie będzie się podobało zadne to prosze nie pisac nic dziękuję

 

P>S prosze o deklaracje kto chce które to zamówię

 

http://danlee.fotosik.pl/albumy/602979.html

 

 

 

 

 

:crossy:

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...