Skocz do zawartości

otwarcie sezonu Częstochowa


mucha56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjadę około 8.00 na stary Jet i planuje jechać z całą grupą jeśli nie nadążę to po prostu zostanę w tyle. Prędkość 120km/h spoko wyciągam obawiam się tylko, że mogę zostawać na zakrętach i innych wywijasach, ale ogólnie chciałbym nadążyć. Zasadniczo to sam nie wiem jak będzie, bo jeszcze nie było mi dane jechać w większej grupie.

Pepe nie pękaj, damy radę :crossy:

W Szydłowcu dołączy do nas Pan Rysio, On preferuje również spokojne prędkości, także nikt nie zostanie sam ;)

p.s z tym 160 to był żart, ja jeżdzę przepisowo i ZAWSZE wciskam się w korki używając kierunków :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro tak , to i ja się podłączam. Jakby co to zostanę z Pepe. Będziemy pasować do siebie V-max'em i wiekiem. Z tego co widzę to będę dziadkiem w tej grupie. Mam nadzieję , że jakoś to zniesiecie :wink: . Jestem jutro o 8.00 na Jetcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to będę dziadkiem w tej grupie. Mam nadzieję , że jakoś to zniesiecie :wink: . Jestem jutro o 8.00 na Jetcie.

 

 

Oczywiście największym małolatem w bandzie będę ja a zaraz potem Pepe, Kajtek i Przemo :buttrock: :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście największym małolatem w bandzie będę ja a zaraz potem Pepe, Kajtek i Przemo :buttrock: :biggrin:

No dokładnie! Przed chwilą sprawdzałem pogodę na kilku portalach, na szczęście bez opadów tylko trochę chłodniej. Mnie niestety dopadła alergia jak co roku o tej porze ale jakoś chyba dam radę :buttrock: Chociaż podobno kichnięcie przy 250km/h to jak 100 metrów przejechane z zamkniętymi oczami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dołączam się do wyjazdu,a tak reasumując Przemo to jak kichniesz średnio 10 razy na 1km ,to będziesz jechał po omacku :biggrin: ,ale obiecuję będę Cię przyjacielu prowadził za rękę,pozro :buttrock:

Dobry jesteś z matematyki!!! :biggrin: Już jestem trochę za duży na prowadzenie za rękę, ale dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nacpykałeś Arku, a ci którzy mają najlepszą kondycję i weszli na górę mają chyba tych fotek najwięcej :biggrin: Dzięki wszystkim i do następnego! :buttrock:

 

 

Kondycję? Właśnie z Jmmim dotarliśmy do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondycję? Właśnie z Jmmim dotarliśmy do domu.

Twardziele z Was!! Jak "domowa" kawa? Szczerze powiem, że pod koniec czułem spore zmęczenie, jazda max. 100-ką po takich dziurach to nie dla XX-a :evil: Ale ogólnie było sympatycznie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie GPS Jmmiego się na coś przydał. Przed Radomiem przykleiła się puszka, a na GPSie wyśfietliło fotoradar i wykrzyknik. Namierzali nas ze 2 km. Passat kombi srebrny metalik. Dzięki za wycieczkę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za miły wypad, choć tylko w jedną stronę. Na gierkówce było tyle maszyn że czułem się jak bym nadal jechał w grupie :)

 

ps. dowiedziałem się że muszę zainwestować w podgrzewane manetki

 

ps2. na jetcie ok 19 był ktoś z Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...