Skocz do zawartości

Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów


pagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra... kilka info...

 

1. Honda wystawiona jest przez dilera Motorista i to na bardzo maym stoisku :(

2. Atmosfera targow dziwna.

3. Hala nowa zatem i parking nie jest jeszcze zrobiony. Mnostwo blota.

4. Bilety w cenie 20zl normalny / 15zl ulgowy.

5. Gastronomia... na zewnatrz hali - przed wejsciem... smiechu warte jak ona jest mala.

6. Ekspozycja stoisk... nic szczegolnego... chyba najlepiej wypada Suzuki.

7. Hostessy... gorzej niz rok temu. Malo naprawde ladnych dziewczyn. Najlepsze na stoiskach Suzuki.

8. Polowa powierzchni hali to skutery :(

9. Na stoisku Triumpha Pawel Szkopek rozdawal autografy.

 

Generalnie - nic specjalnego. Zadnych ciekawych pokazow, zadnych super atrakcji.

Owszem posiedziec mozna na kilku nowych motocyklach, fotke zrobic na BMW pochylonym

na przednim kole... ale to chyba ciutke za malo :(

 

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie będę pisał, tylko pokaże: http://picasaweb.google.pl/mariusz306/IOgo...cykliISkuterow#

 

Dzieki bardzo. :clap:

Moglbys zrobic wiecej zdjec dupeczek, to bym sobie posciagal od Ciebie i juz na pewno bym nie jechal :icon_razz:

 

No dobra... kilka info...

7. Hostessy... gorzej niz rok temu. Malo naprawde ladnych dziewczyn. Najlepsze na stoiskach Suzuki.

 

No i pozamiatane :buttrock:

I jeszcze ta sniezyca za oknem .... spimy do poludnia :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo. :clap:

Moglbys zrobic wiecej zdjec dupeczek, to bym sobie posciagal od Ciebie i juz na pewno bym nie jechal :icon_razz:

Byłem z dziewczyną, więc się nie dało oficjalnie bo by zaraz focha strzeliła :icon_mrgreen: , no i tak jak napisał Belqu niestety oko nie dało się na wszystkich zawiesić :)

Edytowane przez MariuszRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z wystawy i tak:

Jeżeli jedziedzie samochodem przygotujecie sobie piątkę na godzinę za parking. Wstęp 20 PLN z lutowym ŚM 15 PLN. Generalnie wygląda to tak jak zawsze. Ja osobiscie pojechałem tam ze wzgldu na stoisko Shoei, które przygotowało akcję serisową swoich kasków. Mój kask został doprowadzony do kultury, powymieniali mi mechanizmy wszystko ustawli, wyczyścili i to zupełnie za free. Warto jak dla mnie pojechać tam dla Suzuki Capirossiego, które wygląda świetnie. Reszta jest standardowa: "modelki" wpinają tyłki na najnowszych brykach, a wszyscy faceci stoją i się ślinią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...