Skocz do zawartości

KRWIODAWSTWO


LeonDrifter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo chętnie oddaje krew. Robię to zawsze w Krakowie w punkcie Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Rzeźniczej (ulica zniechęca :) ). Zawsze miła obsługa, pełen profesjonalizm, a najdłużej czekałem jak była akcja Książka za Krew (o której dowiedziałem się gdy odbierałem czekolady :) ), za oddanie krwi dostawało się 2 lub 3 książki na targach, które wtedy się odbywały w Krakowie i chętnych do oddania było bardzo wielu. Zwykle gdy oddaje to załatwiam wszystko w jakieś 40 min. W najbliższym czasie znów się wybieram więc dla ogólnej wiadomości mam A Rh-. Dość rzadko spotykana więc myślę, że komuś może się przydać. Mam zamiar oddawać też płytki krwi i wpisać się do rejestru dawców szpiku. Ostatnio miałem za mało płytek żeby móc oddać ale może tym razem się uda.

I muszę przyznać, że oddaje krew dla własnej satysfakcji z tego, że mogę komuś pomóc. Jakoś lepiej mi się żyje z taką świadomością. A oddanie krwi potrzebującemu motocykliście byłoby dla mnie ogromnym zaszczytem! Zachęcam wszystkich serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez oddaje w miarę regularnie - ale muszę przyznać racje qurimowi - pobieranie krwi w stacji krwiodawstwa w Bydgoszczy to czysta przyjemność. Maja dużą "przepustowość" i naprawdę szybko to idzie. tzn szlo kiedyś jak bylem jeszcze na studiach - teraz nie wiem, aczkolwiek Pani Doktor z autobusu :notworthy: do dzisaij mi sie sni po nocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...