Skocz do zawartości

PAMIETAJMY O NIM


Gość Rysiek24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rysiek24

witam wszystkich katajacych 2 i 4 kolowe bestie i bestyjki ma taka sprawe jak wiadomo tragicznie zmarl najlepszy polski kierowca Janusz Kulig

[*] w celu pamietania o nim zostala zrobiona specialna naklejka a raczej jej wzor kazdy kto jest fanem i nie tylko sportow motorowych powinien taka naklejke przykleic gdzies na maszynie lub kasku z tylu aby pamiec o nim nie zagasla

 

dolaczylem plik zip sa tam 3 wzory naklejki w roznych rozszezeniach naklejke mozna wykonac w agencji reklamowej trudniacej sie wyrobem reklam naklejanych

 

pozdrawiam i lacze sie w zalobie

[*]

[*]

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy sobie to zinterpretuje jak chce ale dla mnie to juz jest leciutkie robienie wiochy! bo jak to sie szerzej rozpropaguje to kazdy dres na swoim maluchu oprocz naklejki super hiper tuning bedzie mial taka naklejke chociaz z Kuligiem nie mial nic wspolnego1 oczywiscie niw widze przeszkod aby ktos cos takiego mial jak chce ale ja wyrazilem tylko swoja opinie!

 

przeczytalem jeszce raz swojego posta i chce tylko dodac ze nie chodzi mi o to zeby nie pamietac o kuligu tylko o to zeby nie robic z jego smierci jakiejs komercyjnej sprawy podejrzewam ze o Kuligu tak samo jak o BUblewiczu poprostu bede pamietal i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

tak dresomania jest najgorsza :buttrock: ale naszczecie dresy nie uzywaja neta (zamaly iloraz inteligencji :) ) ja tego nie zrobilem tylko udostepnilem ze sie tak wyraze dla innych wiec jak nie ze strony forum to z innej stronki mozna to sciagnac a pozatym nie maja miejsca bo zaduzo naklejek nike , adidas i power turbo nos system oraz musza miec miejsce na 2 paski wzdluz auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pan Kulig sie nieobrazi jak nienakleje tego....

jak tak dalej pojdzie to bedziemy chodzili poobwieszni jakimis textami typu"Niemen 4ever"....itp. ludzie beda umierac bo taka jest kolej rzeczy....teraz nic juz sie niezrobi w tej sprawie.....zamiast naklejki niech kazdy zapali znicz na grobie swojego idola...bedzie wiekszy z tego pozytek....podobnie jak rozsylanie textow na gg typu "domaluj znicz i przeslij dalej" po co to? wiadomo,ze kazdego to kopnęło....wiec nieplakac teraz tylko smigac i zapalic znicz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...