Skocz do zawartości

Gdzie kupić taki klucz.


wontly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz klucz

http://moto.allegro.pl/item535406203_klucz...yaba_showa.html

 

LUDZIE nie piszcie takich rzeczy,że żabką odkręć albo jakimś uniwersalnym z roweru. Wiadomo,że można i młotkiem i przecinakiem odkręcić ale pomyślcie o tym,że kiedyś będziecie chcieli sprzedać swój motocykl i jeżeli ktoś zobaczy w jaki sposób "naprawialiście"zawieszenie to myślę,że nawet nie będzie chciał aby odpalać motocykl. Taka prawda oglądając motocykl zwraca się uwagę na detale, wtedy wiesz jak ktoś dbał o sprzęt....czy stać go było na wymianę czy na podcieranie szkłem du**y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem twojej wypowiedzi. skoro pojdzie sobie kupic klucz do sklepu i kupi go za polowe tego co pokazales to powiedz jaki jest sens isc i wydawac 100 zl?? skoro tego klucza potrzebowal na gwalt a nie mial to niech sobie raz odkreci i dokreci francuzem a pozniej sobie poszuka klucza. pokazales mu gdzie mozna kupic i chwala Ci za to, ale nie mow ze bez sensu sa wypowiedzi w tym poscie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za porady, co do kluczy oczkowych to może i znajdę taki wielki ale żabką nie będę odkręcał bo się porysuje itp... Kolego "grzesiek3210" dzięki za info, Do kolegi "Batman" pisałem i do tej firmy co podałem link i do producenta i dupa nie wysyłają do Polski...

Pozdro all

Edytowane przez wontly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wejdź na forum motoX i znajdź tam podobny temat. Wczoraj przeglądałem forum i znalazłem podobnego posta i jest właśnie opisany ten klucz o którym mówisz i zamieszczone zdjęcie. Może ktoś Ci podpowie gdzie kupił taki klucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na motoX to też mój temat :)))

dałem to do dorobienia więc może na koniec tygodnia będę miał...

 

A pomijając już temat to jak by ktoś chciał taki klucz oczkowy jak z linku allegro, to mogę sprzedać za 70zł wysyłka darmowa.

Edytowane przez wontly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...