Skocz do zawartości

Virago 1100 wydechy


Dream
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Czy sa na forum posiadacze wydechów do Virago takich jak na tej AUKCJI.

Przymierzam się do kupna tych wydechów lecz nie mam porównania w "głośności" z oryginalnymi wydłubanymi. Puszka pozostaje z tego co wiem. Czy ma ktoś próbkę dźwiękową na tych wydechach w wersji otwartej i cichszej. Nie ma problemów przy montażu tych wydechów w miejsce oryginałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mój kumpel ma takie w XV1100,"puszka" nie zostaje,zostają same rury kolektorów gdyż rury wydechowe plus puszka to cały jeden element/tłumik który wywalasz.Hartmanowskie przykręcasz do tego co zostało.Pasowanie na ścisk bez uszczelek,kolega nie miał specjalnych problemów z przekładką.Mozna pokusić się o lepsze uszczelnienie pastą do wydechów przy składaniu profilaktycznie.Dźwięk głośny,chyba ma wersję otwartą bo wali po uszach,jedyne co są szpiczaste i walą wysokimi,grają w sumie całkiem ładnie jednak wg mnie mogły by niżej gadać.Generalnie w tej cenie produkt niezły wg mnie.

Edytowane przez Fabio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gaźniki będą do synchro :wink: , właśnie patrzyłem w schemat i faktycznie puszka+tłumiki to jedność....

Szkoda, że nie są typowo basowe, ale być może wstawienie jakiejś przegrody stłumi wysokie dźwięki, gdyż nie o takie w mi chodzi :icon_rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie samych wydechów ,gażników nie musisz ruszać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupować chromowane czy nierdzewne? W swoim DS'ie miałem rury z nierdzewki, strasznie się odbarwiały. NIe na fioletowo (mieszanka była OK) tylko na złoto/buro. Polerka pomagała, ale komu chce się polerować co tydzień wydechy? :banghead:

 

Witam, czy radykalne zmniejszenie oporu na wydechu bez gruntownych zmian w gaźniku i zapłonie nie spowoduje uszkodzenia silnika? :icon_eek:

 

Może spowodować strzały, które korzystne nie są ... ale przez wielu pożądane :) Regulacja na gaźnikach pomaga, ale nie wyeliminuje całkowicie efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chrom wezmę, z synchro nie będę miał problemu a jak będą strzelały to..... :buttrock: , okaże się po kupnie i montażu. Teraz czekam za podnóżkami a wydech w marcu zamówię, na $$ nie śpię :wink: .

Edytowane przez Dream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzały to nie przeszkadzają, zresztą można nad tym zapanować a co do silnika to myślałem, że należy coś przeregulować aby nie spalona mieszanka nie uciekała w takiej ilości w wydechy - szkoda paliwa i mocy itd.

 

Na wydechy polecam zdecydowanie chromy, nierdzewka będzie sie wciąż przebarwiać.

Edytowane przez mario63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wydech zakupiłem, zamontowałem.

Łeb urywa w wersji open, słychac z 2km a w nocy z 4 :icon_eek: .

Obecnie szukam rozwiązania gdyż wydech powyżej 3000/min wyje jak nie wiem co... :eek: :icon_razz: .

Trza go stłumić co nieco na basowo, wkładki dodawane do wydechu w wersji cichszej są cichsze bardziej niż oryginalne wydłubane :icon_evil: .

Motong stracił moment obrotowy na dole lecz powyżej 4000/min pokazuje pazurki.

Ładne są nie powiem, lecz oryginalne jak to oryginalne 90% zadowolenia(10% za stłumiony dźwięk) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie masz wydechy,ale podaję stronkę z akcesoriami do wydechów. http://www.motorcycle-superstore.com/3/13/...ccessories.aspx .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz ciche wkłady,pozostaje zakupić głośniejsze od tego samego producenta.Inne mogą nie pasować.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...