Skocz do zawartości

Poszukuję zakwaterowania w Bieszczadach na lato.


Zmucha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieje że dobry dział...

Mam takie pytanie odnośnie spędzenia wakacji w Bieszczadach.

Znacie może jakieś dobre, sprawdzone miejscówki? Jakiś domek, kwaterę. Tak żeby można pojechać z dwuletnim dzieckiem. Najlepiej w okolice Polańczyka lecz nie jest to jakiś konieczny rejon. Chcielibyśmy po prostu być w miarę w centrum Bieszczad. Wchodzi w grę okres letni.

Z góry dzięki za informacje z namiarem na PW.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz1221

Witaj !

 

Siostra z mężem byli rok temu w tym miejscu co na foto widać. Nie narzekali, mówili, że jak u siebie w domu tam jest, dzieci również są (od właścicieli) . Nie byłem osobiście, więc nie wiem, reszte danych na zeskanowanej widokówce widać. Z opisu siostry i jej męża wygląda, że jest tam ciekawie :)

 

 

O to skany :

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=054481adde4a4bf9

 

 

Tu z adresem :

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac0633c1ac968921.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kto szuka w bieszczadach. polańczyk to solina, a bieszczady to bieszczady, przynajmniej w moim rozumowaniu. jest meta w nasiczne. mały domek, dwa strumyki obok, w nocy wilk podchodzi, komórka nie łapie zasięgu, tv tylko z sat, dojazd leśną drogą i starobrukiem, ok 10 km od asfaltu...

 

jest łazienka, może być z wyżywieniem, również są konie i niedaleko szlaki turystyczne konne.

 

jeżeli interesuje to mogę ci dać namiar na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nadzieje że dobry dział...

Mam takie pytanie odnośnie spędzenia wakacji w Bieszczadach.

Znacie może jakieś dobre, sprawdzone miejscówki? Jakiś domek, kwaterę. Tak żeby można pojechać z dwuletnim dzieckiem. Najlepiej w okolice Polańczyka lecz nie jest to jakiś konieczny rejon. Chcielibyśmy po prostu być w miarę w centrum Bieszczad. Wchodzi w grę okres letni.

Z góry dzięki za informacje z namiarem na PW.

Pozdrawiam.

Wpisz na wyszukiwarce-Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne, tam znajdziesz to o co pytasz.Sa adresy, telefony, fotki. Mozesz wybierać oferty z całych Bieszczad. Polecam gospodarstwo Wiesława Matuszewskiego z Polańczyka.Dysponuje bogata bazą noclegową, w domu jak i w domkach campingowych nad zalewem.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kto szuka w bieszczadach. polańczyk to solina, a bieszczady to bieszczady, przynajmniej w moim rozumowaniu. jest meta w nasiczne. mały domek, dwa strumyki obok, w nocy wilk podchodzi, komórka nie łapie zasięgu, tv tylko z sat, dojazd leśną drogą i starobrukiem, ok 10 km od asfaltu...

 

jest łazienka, może być z wyżywieniem, również są konie i niedaleko szlaki turystyczne konne.

 

jeżeli interesuje to mogę ci dać namiar na pw

 

Witam.

Ciekawe, ciekawe...

Masz może jakieś zdjęcia z pobytu w tym miejscu?

To jest jakieś 60km od Polańczyka w głąb Bieszczad. Jakieś 2h drogi.

Polańczyk dlatego że kojarzy mi sie z wakacjami z dzieciństwa a Bieszczady dlatego że są piękne :)

Jedziemy samochodem więc wszędzie jest blisko :) a z racji rodzaju posiadanego pojazdu wjedziemy też niemal wszędzie :)

Bardzo proszę o namiar na PW.

Pozdrawiam.

 

Wpisz na wyszukiwarce-Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne, tam znajdziesz to o co pytasz.Sa adresy, telefony, fotki. Mozesz wybierać oferty z całych Bieszczad. Polecam gospodarstwo Wiesława Matuszewskiego z Polańczyka.Dysponuje bogata bazą noclegową, w domu jak i w domkach campingowych nad zalewem.Pzdr.

 

Witam.

Wpisałem i wyskoczyło mi tego naprawdę sporo :)

Mam już swoich faworytów :) głównie nastawiam się na domek :)

Dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...