Skocz do zawartości

ZIMOWA IMPREZA- 7 Lutego Krajenka!


samsung
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ze strony organizatorów www.plonacewaly.com:

 

" P L A N I M P R E Z Y

 

Od piątku do godziny 12.00 w sobotę - rejestracja uczestników, organizacja obozu.

 

ok. 12.30 - krótka parada ulicami miastapo powrocie - wariackie zawody i konkurencje

 

ok. 15.30 wspólne pamiątkowe zdjęciew międzyczasie hulanki i swawole

 

a ok. 22.00 podsumowanie, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

UWAGA!

 

Informujemy, iż podczas imprezy ogłoszony zostanie (między innymi szajbniętymi pomysłami) konkurs na najbardziej czadową „MOTOMARZANNĘ” wykonaną podczas tego zlotu. Zapewniamy słomę, gałęzie i trochę sznurka wy zabierzcie ze sobą resztę potrzebnych do tego celu gadgetów... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowany wyjazd z Trzcianki jest w sobote o 9.00 spod Platana. Po drodze nie spozywamy alkocholu i jedziem prawą strona jezdni :icon_razz: Na miejscu niszczymy wierzchnia warstwe gleby wyrzucając ją min na 3 metry w góre potem walimy w palnik potem znowu rwiemy znowu w palnik, robimy „MOTOMARZANNĘ” (pamietając przy tym ze to nie lalka dmuchana) no i znowu w palnik... Pamiętajmy że jak nie da rady stać na nogach i iśc po świeze piwko wsiadamy na nasze rumaki i próbujemy dojechac do stoiska z piwem pamietając że z prawej strony mamy hamulec... w razie czego trąbimy i krzyczymy Spierdal...

Kiedy nasze żołodki przestaną pracować i wspaniałe piwko będzie się przelewać z pyszną grochówka miedzy naszymi ząbkami... pamiętajmy że jak nie mozesz to nie pijesz.... wtedy kolega odkrenca kurek od zbiornika (samemu nie damy rady) i żachamy tak długo aż padniemy mając nadzieje że jakiś dobry kolega znajdzie cię;) i ciagnac za nogawke po zmielonej trawce wciagnie cię do namiotu (nie koniecznie twego). Rano kiedy wratośc promili spadnie ponizej 3 wsiadamy(albo próbujemy, jak by co kolega pomoże) na swoje rumaki i ogień na tłoki!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie - Trybol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyrwane przewody od klaksona, bo mi raz zaczął trąbić i nie chciał przestać:P

 

 

Dla archeologów ciekawostka- na swojej jawie przywiozę trochę błotka które pozostało mi po Debrznie:)

 

p.s trybol, weź ten mój czerwony pas, w razie czego będzie czym holować:P A i twój post przypomniał mi, że muszę naprawić mocowanie tylnej lampy.

 

 

a motór dzisiaj powiedział... : ryn, dyn dyn, dyndyn, ryndyn...dyn :)

 

 

Edytowane przez bakczysaraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ludzie, podobało się?

Uważam że było fajnie, zastanawiające jak przy tak skromnych warunkach (prąd,gaz ???!!) można zrobić fajną imprezę, to szczęście czy raczej talent organizacyjny?

Kto nie był niech żałuje!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam wszystkich

 

 

Kilka moich nieudolnych fotek, jeszcze zanim nie padła mi bateria w aparacie. Zapewne wkrótce Wojteq pokaże dużo lepsze w Husarskiej galerii.

 

http://www.garnek.pl/fedruss/a

 

PS: Miś miał rację, na ch** mi kawa! :biggrin:

 

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, impreza zajefajna! Płonące Wały znów pokazali, jak można się doskonale bawić bez fajerwerków i za to ogromne podziękowania. Motocyklistów było dosyć, pogoda i błotko w sam raz. Wracaliśmy we mgle, ale bez problemów, bo najarani wrażeniami z imprezy. Podziękowania dla wszystkich uczestników za klimat, a szczególnie dla Jawersów. Według mojej skromnej opinii oni są, jak ta sól naszego czarnego asfaltu. Brawo Trzcianka!

 

(...) Zapewne wkrótce Wojteq pokaże dużo lepsze w Husarskiej galerii.(...)

 

Bóg zapłać Marcyś za ciepłe słowa pod adresem mojego wątpliwego kunsztu. Robię takie same zdjęcia, jak wszyscy, bo taki sam amator ze mnie. Pstrykam z radością, bo spotkania w takim gronie, to sama radość... Ale miło, że moje i nie tylko, bo Maćka , Artura i Jarka fotki są oglądane i wspominane. Dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia do tych co byli! Iście rzeźnicka impreza. Foty wkrótce będą. Oj dużo ich będzie. Ci co na nich są niech się już boją bo niektóre są hardkorowe (zapładnianie motomarzanny czy pokazywanie dupy policji :icon_twisted: )

 

Samsung - kiedy mam wpaść z fotkami na kawę? :icon_razz:

 

Wielkie dzięki dla onanizato... yyy znaczy się organizatorów!!!!

Edytowane przez Batman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Jako pierwszy włuczykij zlotu melduję bezproblemowy powrót do domu:)

 

Brak mi słów co do imprezy, lepiej chyba być nie mogło:) Oby takich więcej:)

 

 

Jawa oczywiście bez żadnych usterek (poza zmianą wentylka) dojechała na zlot i wróciła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...