Skocz do zawartości

Prypec - Czarnobyl


johnmust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co powiedział mi niejaki Mateusz Rak z Bispolu, lista osób które uzyskają przepustkę do Zony jest już zamknięta... Można było tego dokonać najpóźniej miesiąc przed planowanym wjazdem na teren, stąd były moje głośne nawoływania żeby się określać... A teraz to po ptokach :icon_rolleyes:

 

Zatem Panowie, będziecie przecierać szlaki. Jak (jeśli :icon_mrgreen: ) wrócicie cało, oczekujemy pełnej relacji (szczególnie 'od kuchni'). Na stronie Bispolu jest info o kolejnych terminach, z których najbardziej pasowałby mi sierpień.

Może udało by się zestawić alternatywny skład?

Był tu taki jeden, jak mu tam. Klaudiusz - strasznie miesza zawsze, ale to dobry chłop :)

 

Pozdr i szerokości!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że forum już działa - pytanie do uczestników - nocujemy u Aygora czy w hotelu w Przemyślu - czy w ogóle nie jedziemy przez południe i wybieramy najkrótszą drogę przez przejście w Berdyszach? Przy opcji Przemyśl dokładamy 200 km (po Ukrainie), ale mamy fajną miejscówkę na spotkanie... Może głosowanie?

 

Ja - za spotkaniem w Twierdzy (Przemyśl)

....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Bispolu jest info o kolejnych terminach, z których najbardziej pasowałby mi sierpień.

Może udało by się zestawić alternatywny skład?

 

Podpisuje się oboma rękami, naprawdę chętnie bym tam pojechał ;) Do sierpnia jest jeszcze co prawda kawałek czasu i nie moge na 100% przewidzieć czy będę miał wtedy wolne, ale najprawdopodobniej uda mi się urwać, więc wstępnie można mnie dopisać do listy.

Edytowane przez mur.doc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakby śpimy w Twierdzy... Aygor - bój się, nadciągamy :wink: A gdzie droga lepsza po ukraińskiej stronie to pojęcia nie mam, chyba czy na północy czy na południu to będzie podobnie. Przypominam o zielonej karcie oraz polecam moto-assistance w PZU. Bodajże 54 zł za 7 dni i spokój psychiczny... Jak również pamiętać należy o śpiworku na nocleg w Przemyślu oraz jakich ciuchach do zmarnowania na łażenie po samej strefie. Niby promieniowania prawie nie ma ale...

 

ps. ma ktoś licznik Geigera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawa umówiona. W czwartek przyjeżdzamy do Przemyśla do Chłopaków.

Ludwicjusz - z W-wy będziesz przez Sandomierz leciał ? Może byśmy się "zsynchronizowali" ???

O której godzince planujesz wyjazd ?

Adam - a Ty którą drogą jedziesz ??? Może przez Kielce - to zapraszam na kawke...

Edytowane przez pawel_kielce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - co prawda mieliśmy jechać przez Lublin, ale skoro trafia się okazja połączenia moczy to czemu nie... Chciałem być tak 21-22 na miejscu tj. w Przemyślu, hm w sumie to nie wiem o której trzeba by się spotkać w Sandomierzu... Masz pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mysle ze wyjade kolo 14 z wroclawia i bede na 20 w przemyslu

 

2 sprawa ubezpieczenie moto assistanse dziala wszedzie procz ukrainy i moldawi - czyli srednio

 

i dzisiaj bede rozmawial z kolega co jest z ukrainy dowiem sie jak tam paliwo stoi, droga ktora lepsza i wogole.

 

chyba ze macie jakies wiesci ile trzeba pieniedzy na paliwo na ukrainie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, no faktycznie na UA nie, a to ci brzydki numer... Co do ceny paliwa to zakładam, że ceny będą jak w Polsce - najwyżej miło się zaskoczę :) A co do drogi to znowu aż tak wielkiego wyboru nie ma - krajówka między Lwowem a Kijowem jest jedna, a drogi boczne to dla mnie wielka niewiadoma co do nawierzchni itp... Możemy spróbować a jak będzie źle to wrócimy na krajówkę najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,20-2,50/litr. Znajomi wrócili (samochodzikiem byli i jeszcze przed granicą dotankowywali !!!). Co do dróg - nie szalałbym z bocznymi. Z tego co pamietam (choc to sprzed laty) to ...."krajowe" były średnie - zresztą...zobaczymy.

Ludwicjusz - troszkę póżno.... Myślałem by tak przed zmrokiem dotrzeć do Przemyśla. Może 18 w Sandomierzu ???? - dasz radę ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

 

jestem strasznie nakrecony na Pirpyat oraz oko rosji

 

tez bym sie wybral na wyprawe w tamten rejon

 

jesli jest kilku chetnych moze zorganizujemy druga grupe

 

na wakacje ??

 

kto chetny niech pisze to bysmy podzialali w tym temacie

 

gg: 454688

 

moge miec nocleg pod przemyslem wiec w polsce spoko a dalej

sie zorganizuje wiec bylo by ok

Edytowane przez jonnys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dać radę dam - to o 18 w Sandomierzu; jeżeli znasz dobry punkt to super - ja znalazłem jakiś parczek z jeziorkiem przy Żwirki i Wigury na wysokości starego miasta. Niestety nie wiem jak to wygląda w realu. Istnieje jeszcze możliwość, że mimo wszystko będę musiał iść jutro do roboty - wtedy będę sporo później, ale jak tak się stanie to zadzwonię. A zresztą i tak wyślę Ci dziś smsa cobyś miał do mnie i Aygora numer...

 

jonnys - z okiem Moskwy to raczej nie zaszalejesz - teren wojskowy, wstęp wzbroniony :icon_evil: Choć jak masz lornetkę lub teleobiektyw to ponoć dobrze widać z dachów Prypeci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, czekam na wiadomość. Co do miejsca.... Jest takie nad samym brzegiem Wisły, zanim na most wjedziesz. Skręcasz w prawo i właściwie po 300-400 metrach masz parking (teren rekreacyjny) nad rzeką. Spokojnie można moto wjechać, czegoś zimnego się napić i poczekać (pogwarzyć).

Jeśli sprawa z Twoją pracą się wyjaśni - daj znać. Ja wziąłem wolne na jutro więc godzina czy dwie w tą czy w tą ..... dopasuję się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam informacje ze paliwo 95 kosztuje w przeliczeniu 2,40 a 98 2,60,

 

droga do lwowa dosyc srednia ale pozniej lwow-kijow jest ponoic ok;)

 

no i ze lepiej tankowac na markowych stacjach 98 bo moze ona chociaz ma te 95 oktanow;)

 

jak tam chlopaki przed wyjazdem??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...