Skocz do zawartości

Puma - kombinezony ze skory


Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

 

Mam podobny dylemat co do kombi. Kusi mnie trochę kolor zielony kawasaki.

Czym różni się Laguna seca od Laguna Seca Nev od Dainese.

Na stronie kombinezon.pl jest Laguna seca zielona za ok 3500 i trochę drożej New. Czy zaszły jakieś zmiany między tymi kombi?

Drugą opcja jest IXS kombi ktory jest w salonie yamaha w cenie wyjsciowe ok 2300 (na ktory miałbym dobra cenę). Niestety nigdzie ni moge znaleźć opinii na temat tych kombi.

W salonie kawasaki wisi Berik zielony ktory tez ma cenę dobra bo wyjsciowo 2600.

 

Co polecacie drodzy koledzy. Nie mam za dużego doświadczenia w sprzęcie a nie chce placic tylko za marke. Jeżeli Dainese jest na tyle dobrze wykonany że warto dołożyć >1000zł to tak zrobie ale jeżeli nie to wolalbym zachować te pieniażki.

 

Co do butów to się waham miedzy sidi vortice a Gaerne sp1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam podobny dylemat co do kombi. Kusi mnie trochę kolor zielony kawasaki.

Czym różni się Laguna seca od Laguna Seca Nev od Dainese.

Na stronie kombinezon.pl jest Laguna seca zielona za ok 3500 i trochę drożej New. Czy zaszły jakieś zmiany między tymi kombi?

Drugą opcja jest IXS kombi ktory jest w salonie yamaha w cenie wyjsciowe ok 2300 (na ktory miałbym dobra cenę). Niestety nigdzie ni moge znaleźć opinii na temat tych kombi.

W salonie kawasaki wisi Berik zielony ktory tez ma cenę dobra bo wyjsciowo 2600.

 

Co polecacie drodzy koledzy. Nie mam za dużego doświadczenia w sprzęcie a nie chce placic tylko za marke. Jeżeli Dainese jest na tyle dobrze wykonany że warto dołożyć >1000zł to tak zrobie ale jeżeli nie to wolalbym zachować te pieniażki.

 

Co do butów to się waham miedzy sidi vortice a Gaerne sp1.

 

IXS jest gorna polka wcale nie gorszy od Dainese. POlka ta sama, mozna co najwyzej podyskutowac, ktory dla kogo bezdie lepszy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się Laguna seca od Laguna Seca Nev od Dainese.

Na stronie kombinezon.pl jest Laguna seca zielona za ok 3500 i trochę drożej New. Czy zaszły jakieś zmiany między tymi kombi?

Różnica jest tylko w układzie kolorów, technicznie te kombiaki są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche nie wymiarowy, wiec pewnie to zadecyduje.

 

Nie tylko Ty, Yuby i ja, zreszta tez :icon_mrgreen:

 

Dlatego radzil bym przymierzyc jeden i deugi. IXS szyje towniez dla nietypowych podczas gdy Dainese bardziej pod wloska sylwetke :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Co do wymiarów to to mam 191cm wzrostu i 90 kg wagi. Z waga próbuje troche zejść ale tragedii nie ma :) Reszty wymiarów nie pamiętam a jestem za granica i bede za tydzien.

 

Wolałbym zapłacić więcej ale żeby kombi służył mi dłużej i żeby za rok nie trzeba było znowu czegoś szukać.

 

Widziałem że po paru sezonach niektore kombi wygladaja jak worki. Jak jest z dainese? Jak się go kupi to to bedzie po sezonie dalej przy ciele czy sie porozciaga.

 

W sklepach każdy przeciąga do swojego dlatego wolę się poradzić ludzi którzy juz swoje wylatali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info.

O to właśnie mi chodzi żeby po roku kombi nie wygladal ja ze starszego brata :)

Jak juz wydawać kase to lepiej dobrze :)

 

Jak wróce i gdzieś znowu szybko mnie nie wyślą to pomierze się i pogadam z gościem z kombinezon.pl.

Chyba stanie na Dainese ale dla wszystkiego zmierzę berika w salonie kawasaki.

 

Co do butów waham się między Sidi ST, Vortice i Gaerne SP1? Pierwsze 2 są u mnie w mieście w salonie Yamahy (i tam kupię jak coś) a Gaerne ma Mieloch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...