Skocz do zawartości

Cruiser, chopper z Warszawy i okolic


Jeżyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmm w sumie to mialem od dawna zamiar na zamki( niekoniecznie krzyzackie ) :notworthy: Jestem za :buttrock:

 

 

Ale szkółki nie mam, wiec temat jest do przemyślenia... Traska mi się podoba.Ile jest chętnych? Może jakaś pomoc się przy organizacji przyda szanowny Motoycklisto na Motocyklu :P ?

 

Cieszy mnie, że jest jakiś odzew! Skoro traska przypadła do gustu, to zapraszam serdecznie!

Ekipa pewna na 100% to ja ze swoją Żabą, poza tym jak na razie jeden kolega ze swoją małżonką zadeklarował wstępnie o ile zdąży wrócić z jakiegoś wyjazdu firmowego.

Czyli jak na razie - raczej kameralnie ;)

 

Co do pomocy - to - Szatanico z nieba mi spadłaś! :tongue: Jeśli możesz poszperać coś na temat noclegów - byłoby super! Bo ja dopiero po weekendzie miałbym chwilę czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że jest jakiś odzew! Skoro traska przypadła do gustu, to zapraszam serdecznie!

Ekipa pewna na 100% to ja ze swoją Żabą, poza tym jak na razie jeden kolega ze swoją małżonką zadeklarował wstępnie o ile zdąży wrócić z jakiegoś wyjazdu firmowego.

Czyli jak na razie - raczej kameralnie ;)

 

Co do pomocy - to - Szatanico z nieba mi spadłaś! :tongue: Jeśli możesz poszperać coś na temat noclegów - byłoby super! Bo ja dopiero po weekendzie miałbym chwilę czasu...

 

Poszperać to ja zawsze mogę :> Chociaż tez po weekendzie...ale za to w robocie nie mam co robić,to zerknę:)

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otóż, ja chętnie bym się przyłączyła - choć nie ukrywam, że jestem trochę nieopierzona

Ale wyczytałam, że dla 'wszystkich chętnych którzy chcą się przyłączyć' :wink:

 

Of course, chętnie pomogę przy szukaniu miejsca do spania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Otóż, ja chętnie bym się przyłączyła - choć nie ukrywam, że jestem trochę nieopierzona

Ale wyczytałam, że dla 'wszystkich chętnych którzy chcą się przyłączyć' :wink:

 

Of course, chętnie pomogę przy szukaniu miejsca do spania.

 

Nie wnikając bliżej w owo "nieopierzenie" ;) nie powinno stanowić problemu.

Planowane prędkości raczej do zniesienia, a ponieważ jesteśmy na wakacjach (każdy wyjazd motocyklem to wakacje :rolleyes: ) nigdzie się nie spieszy.

 

W takim razie zapraszam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znow odpadam - wyjezdzam do Wroclawia. Ale zobaczymy za tydzien, najwyzej powtorze sobie trase Motocyklsity z zeszlego roku:

Do zwiedzenia:

- pałace i dwory szlachty dawnych Prus Wschodnich oraz zamki: Sorkwity, Łężany, Łężany-2, zamek w Reszlu, Prosna, Masuny (brak zdj.), Drogosze, zamek w Barcianach, Rodele, Skandławki, Mieduniszki,

 

- kwatera główna Hitlera - Wilczy Szaniec w Kętrzynie,

- zamek w Węgorzewie,

- Rapa - piramida rodu Fahrenheid - grobowiec ze zmumifikowanymi zwłokami w kształcie piramidy o wysokości 11m,

- wiadukty kolejowe w Stańczykach,

- pozostałości pałacu w Dowspudzie.

 

 

W zaleznosci od pogody i chetnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wycieczki na weekend 8-10 lipca 2011r.

 

Wyjazd w piątek wieczorem, nocleg w Olsztynku (lub okolicy), cała sobota zwiedzanie i nocleg.

W niedzielę zwiedzanie pozostałych punktów trasy i powrót wieczorem.

Wycieczka typowo turystyczna, prędkość przelotowa 90 - 110 czyli generalnie dla chopperów (i innych, co są w stanie wytrzymać taką prędkość :icon_biggrin: ).

Do pokonania ok. 680km.

 

Do zobaczenia: zamki krzyżackie ( :icon_question: ) (i nie tylko), pałace dawnej szlachty pruskiej, planetarium we Fromborku i kawałek morza ;)

- Ostróda - zamek link

- Pasłęk - zamek (choć można go opuścić, bo nie jest porażający ) LINK,

- Słobity - ruiny pałacu zu Dohna LINK , LINK

- Gładysze - ruiny pałacu zu Dohna LINK, LINK

- Frombork - zamek, katedra i planetarium LINK

- Rudłowo - ruiny pałacu LINK

- Świętochowo - ruiny pałacu LINK

- Lipowina - ruiny pałacu LINK,

- Pieniężno - zamek LINK,

- Olsztyn - zamek i baba :) LINK,

LINK 2,

LINK 3,

Olsztynek LINK ,

 

Bez wątpienia, aby zobaczyć większość pałaców w pełnej krasie potrzebna jest wyobraźnia :icon_razz: , ale i tak wydaje mi się, że ruiny mają tez swój urok!

Dla zainteresowanych mapka z trasą MAPKA

 

Jeśli ktoś byłby chętny przyłączeniem się - proszę o wcześniejszy kontakt, żeby można było zarezerwować nocleg.

Ale i tak zapraszam wszystkich!

Edytowane przez Motocyklista na motocyklu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperać to ja zawsze mogę :>

 

A podrapac i zrobic dobrze tez ?

Ja niestety jak chyba wiekszosc wie, ten sezon mam juz zakonczony i bede wam towarzyszył jedynie duchem :icon_mrgreen:

No chyba ze jazda na wozku tez sie zalicza do jazd :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wycieczki na weekend 8-10 lipca 2011r.

...

 

Ja wstępnie, chętnie się zgłaszam - nie mam co prawda jeszcze grafiku dyżurów na Lipiec i mogę potwierdzić na 100% dopiero w przyszłym tygodniu, ale okolice jak dla mnie super :flesje: O ile to możliwe, puść na priv'a szczegóły dotyczące kosztów noclegów :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze jazda na wozku tez sie zalicza do jazd :crossy:

 

A dlaczego nie - przecież zawsze można pobawić się w małego majsterkowicza i podczepić ten Twój wózek jako gondolę pod któryś motocykl :icon_mrgreen: A na poważnie, trzymam kciuki za szybkie wylizanie się i ponowne wskoczenie na "siodło" Yamahy :lalag: , o ile oczywiście za bardzo nie ucierpiała.

 

Ja też się piszę :)

 

O super - jak będziesz leciała od strony Konstancina, to możemy się umówić po trasie (np. przy Wilanowie) i dalej pojechać razem, zawsze to raźniej :icon_biggrin:

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znow odpadam - wyjezdzam do Wroclawia. Ale zobaczymy za tydzien, najwyzej powtorze sobie trase Motocyklsity z zeszlego roku:

Do zwiedzenia:

- pałace i dwory szlachty dawnych Prus Wschodnich oraz zamki: Sorkwity, Łężany, Łężany-2, zamek w Reszlu, Prosna, Masuny (brak zdj.), Drogosze, zamek w Barcianach, Rodele, Skandławki, Mieduniszki,

 

- kwatera główna Hitlera - Wilczy Szaniec w Kętrzynie,

- zamek w Węgorzewie,

- Rapa - piramida rodu Fahrenheid - grobowiec ze zmumifikowanymi zwłokami w kształcie piramidy o wysokości 11m,

- wiadukty kolejowe w Stańczykach,

- pozostałości pałacu w Dowspudzie.

 

 

W zaleznosci od pogody i chetnych...

 

jak będziesz powtarzał traskę to chętnie się przyłączę :icon_biggrin:

 

Propozycja wycieczki na weekend 8-10 lipca 2011r.

 

Wyjazd w piątek wieczorem, nocleg w Olsztynku (lub okolicy), cała sobota zwiedzanie i nocleg.

W niedzielę zwiedzanie pozostałych punktów trasy i powrót wieczorem.

Wycieczka typowo turystyczna, prędkość przelotowa 90 - 110 czyli generalnie dla chopperów (i innych, co są w stanie wytrzymać taką prędkość :icon_biggrin: ).

Do pokonania ok. 680km.

 

Do zobaczenia: zamki krzyżackie ( :icon_question: ) (i nie tylko), pałace dawnej szlachty pruskiej, planetarium we Fromborku i kawałek morza ;)

- Ostróda - zamek link

- Pasłęk - zamek (choć można go opuścić, bo nie jest porażający ) LINK,

- Słobity - ruiny pałacu zu Dohna LINK , LINK

- Gładysze - ruiny pałacu zu Dohna LINK, LINK

- Frombork - zamek, katedra i planetarium LINK

- Rudłowo - ruiny pałacu LINK

- Świętochowo - ruiny pałacu LINK

- Lipowina - ruiny pałacu LINK,

- Pieniężno - zamek LINK,

- Olsztyn - zamek i baba :) LINK,

LINK 2,

LINK 3,

Olsztynek LINK ,

 

Bez wątpienia, aby zobaczyć większość pałaców w pełnej krasie potrzebna jest wyobraźnia :icon_razz: , ale i tak wydaje mi się, że ruiny mają tez swój urok!

Dla zainteresowanych mapka z trasą MAPKA

 

Jeśli ktoś byłby chętny przyłączeniem się - proszę o wcześniejszy kontakt, żeby można było zarezerwować nocleg.

Ale i tak zapraszam wszystkich!

 

Chciałbym się dołączyć, ale niestety ten weekend już zaplanowałam. Jeśli tak się złoży i przesunie się wyjazd to bardzo chętnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...