Skocz do zawartości

"MoToPoDrÓżE małe i duuuże..."


PrzemekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze musiałeś dawac w palnik.

Zrobiłem tą trasę z Lipcu, znaczy głównie Bikers Pointy w Austri, Stelvio i trochę dokoła i kawałek Szwajcari i trzy tygodnie było mało, dolomity juz tylko zaliczyłem.

może się zdecyduję na film na razie powstrzymuje mnie muza, nie chce podpaść pod prawa autorskie a bez muzy 20 minut to nudne.

 

Szerokości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za wstawkę :clap:

Aż się chce wsiąść i jechać. Kiedyś się muszę tam wybrać jak będzie tyle śniegu bo klimat jest konkretny.

P.S.

Jak możesz to edytuj post - dołącz info o filmie i ewentualnie link do mapki z zaznaczoną trasą widoczną na filmie (np:google map)

 

Dobrze musiałeś dawac w palnik.

Zrobiłem tą trasę z Lipcu, znaczy głównie Bikers Pointy w Austri, Stelvio i trochę dokoła i kawałek Szwajcari i trzy tygodnie było mało, dolomity juz tylko zaliczyłem.

może się zdecyduję na film na razie powstrzymuje mnie muza, nie chce podpaść pod prawa autorskie a bez muzy 20 minut to nudne.

 

Szerokości

Złóż i wrzuć na Vimeo - tam się nie czepiają o muzykę.

Pozdro

 

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widoczki istotnie przednie, trzeba się będzie tam kiedyś wybrać.

PS: Witaj w klubie samotnych podróżników :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Podróżników Motocyklowych i nie tylko :buttrock:

Chciałbym podzielić się z wami moimi podróżami na motorku :crossy:

 

 

http://picasaweb.google.com/krzycho63

 

filmiki z Maroka :

http://www.youtube.com/user/alptrans007#p/u/2/BmojJqGfFDA

 

pozdrawiam ........... zupełny świeżak :wink:

 

 

Edytowane przez Krzycho63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie montaz zdjęć z Alp, robiłem to dla siebie z muzyką Namlooka i nie chciałem jej ciąć. Stąd obraz może wydawać sie przdługi prawie 20 minut. To i tak tylko część materiału. Wiele z ujęć powstało w trakcie ruchu motocykla stąd zdjęcia krzywe lub zmazane, ale nie poprawiałem bo tak widać było zza kiery. Znakomita większość ujęć w filmie robiona była przez szalonego pasażera który ryzykując zyciem wychylał się na winklach a czasami szorował asfalt tylko po to aby oddać radośc jazdy. A zdjęcie z tunelu to majsterszyk fotgrafi, jak dla mnie. Ale wystarczy samochwalenia.

A więć w tym miejscu wielkie dzięki dla pasażera za materiał do filmu :notworthy: .

 

Miłego oglądania w dni troche przykrótkie do latania ale planować zawsze można.

Powtórzę tylko że było to 4 500 km z czego w samych Alpach koło 2 000 czas około 14 dni.

Na Alpy i tak uważam że za krótko

 

http://vimeo.com/16540872

 

A plany na 2011 - Pireneje, Hiszpania i jak Wildek się zgodzi to Portugalia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Tatsu dwadzieścia minut to wcale nie za dużo, ja obejrzałem dwa razy i jeszcze mi mało. Super pokazik zmontowałeś, fotki pierwsza liga a całość produkcji REWELACJA :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę coś od siebie film z a href="http://"endurovoyager.blogspot.com/2010/05/tunezja-2010.html" target="_blank">wyprawy do tunezji.

Wam też nie działa link?

 

Pięknie :clap:

Co to za droga pokazana od 10:24 do 10:54 ?

 

Przydała by się jakaś mapka z trasy przejazdu (np. trasa zaznaczona na google maps). Ułatwi to zlokalizowanie i zaplanowanie trasy na przyszłość.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za droga pokazana od 10:24 do 10:54 ?

 

Przydała by się jakaś mapka z trasy przejazdu (np. trasa zaznaczona na google maps). Ułatwi to zlokalizowanie i zaplanowanie trasy na przyszłość.

 

Pozdro

Popracuje nad mapą w googlach, paierowa istnieje.

Droga to prawdopodobnie pomiedzy Furkapass a Nufenenpass kiedy jechałem na nie z Oberalpass. Wiem że dziwnie brzmi, ale tam były przełęcze jedna za drugą. 76 km drogi jak wynika z innych zdjęć.

 

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...