yamaha91 Posted January 11, 2009 Share Posted January 11, 2009 Zaciekawiła mnie pewna rzecz. Mianowicie przy felgach mam wystające śruby (10-tki chyba). Z tyłu są dwie, a z przodu jedna. Może mi ktoś wyjaśnić do czego są potrzebne. Z góry thx Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
ghollum Posted January 11, 2009 Share Posted January 11, 2009 Zaciekawiła mnie pewna rzecz. Mianowicie przy felgach mam wystające śruby (10-tki chyba). Z tyłu są dwie, a z przodu jedna. Może mi ktoś wyjaśnić do czego są potrzebne. Z góry thx Chyba chodzi ci o trzymaki, ich zadanie(tak w skrócie) to nie dopuścić do ślizgania się opony po feldze Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.