Skocz do zawartości

Nowe-dłuższe godziny pracy Salonu Yamahy


Listek31
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wzgledu na wiele telefonów i maili (gołębie pocztowe tez były - dwa ale były) które otrzymuję chciałbym zdementować pogłoski na temat mojego występu w skórzanych stringach podczas Ladies Night

6 lutego w Salonie Yamahy na ul. Połczyńskiej 120C.

Jest to spowodowane nowymi godzinami pracy Salonu Yamahy na Połczyńskiej 120C i tym ze przytyłem po Świętach he he

 

Poniedziałek 10 00 - 20 00

Wtorek 09 00 - 20 00

Środa 09 00 - 20 00

Czwartek 09 00 - 20 00

Piątek 09 00 - 20 00

Sobota 10 00 - 17 00

Niedziela - leczymy kaca po sobotniej imprezce w Salonie

 

Do zobaczenia wiecie gdzie, wiecie kiedy i wiecie o której.

Pozdro Listek31

 

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie !!! :buttrock:

I koniecznie ............. wystep Pan :icon_razz:

 

Kochani, Wy i tak macie aż nadto atrakcji w wykonaniu Pań... :cool: Teraz coś special dla Kobiet przez duże K. A jak! W końcu Yamaha się postarała,żeby dziewczyny też przeżyły super wieczór i do tego w absolutnie 2oo-łowej atmosferze :biggrin: Fajnie, że coraz więcej firm motocyklowych dostrzega w Nas (kobietach) poważny potencjał motonitkowy. Byłam na Dniu Kobiet w Liberatorze...Być może to była namiastka przyszłej imprezy ,ale ten czas spędziłyśmy równie sympatycznie. :icon_biggrin:

 

ściskam,owad miodpędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...