ks-rider Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 (edited) Siemka ! Swego czasu ktos zamieszczal temat o mozliwosci organizacji wypadow na tor. Chcialem sie pod to dzisiaj podpiac, niestety nie znalazlem, zostal wykasowany ? Niemniej rozmawialem w Srode z osoba ktora organizuje lub wspolorganizuje roznego rodzaju imprezy na torach Dolkadne terminy - kontakt ze mna na PW lub bezposrednio pod http://www.biketraining-nord.de/ Maj - kurs motocyklisty sportowego - Sportfahrerlehrgang w Wittstock Maj - Top kurs doszkalajacy technike bezpieczenstwa - Topsichercheitstraining w Wittstock 23.05.09 Szkolenie w zakretach - Kurventraining w Boostedt 01.08.09 Szkolenie w zakretach - Kurventraining w Padborg / Dania Sierpien - kurs motocyklisty sportowego - Sportfahrerlehrgang w Wittstock Sierpien - Top kurs doszkalajacy technike bezpieczenstwa - Topsichercheitstraining w Wittstock wiecej tu http://www.biketraining-nord.de/index.php?site=termine :crossy: Edited January 9, 2009 by ks-rider Quote <p><a href="https://www.youtube.com/user/Koch1210/Videos">https://www.youtube.com/user/Koch1210/Videos</a></p> <p> </p> <p><a href="http://picasaweb.google.com/ksrider/">http://picasaweb.google.com/ksrider/</a>[/url]</p> Link to comment Share on other sites More sharing options...
Śliwa Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=ST&f=60&t=107942 Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.