Dream Posted January 9, 2009 Share Posted January 9, 2009 Witam! Sprzedam Kawaski Vulcan EN 500. Więcej informacji w linku bądź na PW jak kto woli :wink: . Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Dream Posted January 16, 2009 Author Share Posted January 16, 2009 Panie i Panowie pilna sprawa, w garażu pratycznie stoi już Virago 1100 a brak paru $$ :icon_rolleyes: . Dla forumowiczów do oddania w naprawdę dobrych pieniądzach :bigrazz: . Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.