Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

moto spalilo 4,6l/100km

szacuneczek!

nie udalo mi sie zejsc ponizej 5,4l/100km - oczywiscie przy rozsadnym tempie;]

 

a propos

moto przekroczylo 48kkm i juz jestem po drugiej regulacji zaworow

masz (macie ) gdzies dane producenta(kiedy i co)?

 

Edytowane przez sowa4

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

W ksiazeczce dawanej z motocyklem jest wszystko...

 

Z wazniejszych rzeczy:

- regulacja zaworow - co 24kkm

- wymiana swiec - co 24kkm

- inspekcja / wymiana filtra powietrza - 18kkm

- wymiana oleju z filtrem - co 12kkm / 12 miesiecy

- wymiana plynu chlodniczego - co 36kkm / 36 miesiecy

- plyn hamulcowy - co 18kkm / 18 miesiecy

- plyn sprzeglowy - co 18kkm / 18 miesiecy

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A u mnie moto przekroczylo 48kkm i juz jestem po drugiej regulacji zaworow. Napinacz rozrzadu w polowie drogi.

 

Bylem na CBF we wrzesniu w Alpach. Padlo 3356km, z czego 1291km na raz w drodze powrotnej do domu. Podnozki po obu stronach poprzycierane :).

W drodze do domu z Alp, na austriackim paliwie, przy przelotowej 120km/h i sporym bagazem - moto spalilo 4,6l/100km co jest moim rekordem :].

 

Fabryczny akumulator wyzional mi ducha pare dni temu. Zgon przyszedl nagle, jak sraczka :]. Przez cale Alpy bylo cacy, po powrocie, po dwoch dniach stania - moto juz nie zapalilo - nawet rozrusznik nie zakrecil. Kupilem nowy z Varty w technologii AGM - jak polecil mi Adam M. Zobaczymy ile wytrzyma...

 

Jeszcze troche smigania w tym sezonie planuje, wiec mysle, ze 50kkm przekrocze w tym roku :).

 

Pozdro

 

PS

http://zbyhu1.republika.pl/moto/test.htm

Piękna wyprawa , gratulacje . Maźę o takiej podróźy ale na razie wakacje rodzinne , ale kiedyś :buttrock: . Widziałem na twojej stronie źe byłeś na Woodstocku , teź tam byłem tylko w pracy i garaźowałem pod sceną . Co do spalania tonigdy nie udało mi się zejść poniźej 6 l/ 100km a zazwyczaj ok 7,5 l .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wyprawa , gratulacje . Maźę o takiej podróźy ale na razie wakacje rodzinne , ale kiedyś :buttrock: . Widziałem na twojej stronie źe byłeś na Woodstocku , teź tam byłem tylko w pracy i garaźowałem pod sceną . Co do spalania tonigdy nie udało mi się zejść poniźej 6 l/ 100km a zazwyczaj ok 7,5 l .

 

Hej

Chyba ostro pomykasz na swoim moto. Mi udaje się osiągnąć wynik 5,5 po Warszawie. Może kiedyś sie spotkamy często bywał na Bródnie ?

 

pozdr.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem co i jak

tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=99329&st=2100 masz temat, sadze, ze jutro padnie miejsce spotkania (zwykle wylotowka w odpowiednia strone lub np. torwar, godz. 17.30) i cel wyjazdu - 20-30 maszyn, odleglosc sr. ok. 60km w jedna strone, miejsce - jakas knajpa pod Warszawa, cel-wspolna jazda, pogaduchy, konsumpcja rybki (lub innych specjalow), powrot solo badz w podgrupach w dowolnym czasie, predkosc- tam:przepisowa (kolumna), powrot: co kto lubi.

jest fajnie;)

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję źe uda mi się zorganizować na środę

no to... "do milego";)

 

wlasnie pojawil sie cel wyjazdu w srode:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1496117

Edytowane przez sowa4

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy którys z kolegów ma zamontowane jakies akcesoryjne kominy w swoich cbf1000 ?

jak przesledzisz watek to z pewnoscia znajdziesz odpowiedz:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1439680

 

 

Bo ja myslalem nad zalozeniem szyby z Varadero

zbyhu - jak poszlo z szyba? wymiana sie udala i same pozytywy?

 

 

 

sowa czyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...