Skocz do zawartości

Uliczni Ryzykanci - motorowery, crossy i freestyle


ULR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki fajnie jeździcie ! I szacun :notworthy: dla umiejętności nie tylko na rasowych ścigach a właśnie takich Rometach i Simsonach... :)

 

Co do amorka to bym się zgodził że właśnie w takim sprzęcie by się przydał :P W moim Simaku jest takie miękkie zawieszenie z przodu że bez trzymanki dłużej niż parę sekund nie da się jechać ponieważ się shimmy robi... :) !

 

Co do ubioru to jak jeździłem na Komarku albo na Simaku, to zakładałem kask tylko jak się Policja pałętała w okolicy i się mnie czepiali... A tak to bez kasku :P

ALE..! Ja nie robiłem żadnych "sztuczek" ! Więc jak sporo przedmówców pisało... Uważam że powinniście ubierać chociaż kaski i rękawiczki ! Jak się ogląda filmy ze stuntu, to nawet tacy "luzaccy" Amerykanie w większości (wiadomo, są wyjątki...) przypadków przy jakiś dziwnych wyczynach mają jakieś minimum stroju ochronnego... Jak Ktoś zauważył wcześniej szkoda później czasu na leczenie się (o ile sobie krzywdy całkowitej człowiek nie zrobi...) kiedy można by ten cza poświęcić na treningi... Bo prędkości może ogromne nie są ale często nie trzeba ogromnych prędkości żeby sobie porządne kuku zrobić... Chodzę na treningi Jiu-Jitsu i widziałem i przeżyłem różne kontuzje, złamania itp. przy prawie zerowych prędkościach ;) wystarczyła chwila nieuwagi albo zwykły pech...

 

Aha, miejscówka uważam że wcale nie taka zła, droga poza miasteczkiem... O wiele to lepsze niż droga przy osiedlu... Ruchu tam dużego nie zaobserwowałem na tych filmikach... Było też widać jak chłopaki zaczynali ewolucje po przejechaniu samochodu...

 

 

A co do dziewczyn, to jakbyś (któryś tam pisał że kasków nie ubierają żeby koleżanki poznawały a drugi że tam nie było lasek ;) ) uważnie patrzył to na pierwszym filmiku uciekała z kadru (z prawej strony) jedna laska w momencie jak koleś tym czymś czterokołowym zawracał na bocznej drodze :icon_mrgreen:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by mieli kase na ochraniacze i kaski to takimi pierdziawkami nie jeździli tylko o wiele lepszymi made in Japan.

Nawet nie wiesz ile kasy mamy więc nie przeginaj. Zobacz se czym na drugim filmiku jeździmy.

 

I GSX-R w garażu :icon_mrgreen:

Nie, Kawasaki Ninja 750 (to nie żart).

 

W moim Simaku jest takie miękkie zawieszenie z przodu że bez trzymanki dłużej niż parę sekund nie da się jechać ponieważ się shimmy robi... :) !

Ja też mam miękkie i jade non stop bez trzymanki. Zablokuję gaz i jazda. Nawet na stojąco. Wystarczy na łożyskach dokręcić.

 

Szybkie pytanko, ten romet to 2 czy 3 biegówka, jakie przełożenie, jakie zębatki?

Silnik 2 biegi, mało modyfikacji. Jedynie filtr stożkowy, kolanko z CZ 175, tłumik z Jawki i splanowana głowica. Poderwanie na koło głównie zależy od postawy.

Edytowane przez ULR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz ile kasy mamy więc nie przeginaj. Zobacz se czym na drugim filmiku jeździmy.

 

ULR nie spinaj się tak, chłopak pisze w waszej obronie a ty fuczysz. a poza tym już jak by oceniać te sprzęty którymi jeździcie w drugiej części to też to nie jest nie wiadomo co.

 

ale właśnie o to chodzi że bez względu na to czym jeździcie, ogarniacie te sprzęty naprawdę nieźle i szacunek za skillsy. o wiele bardziej wole oglądnąć nawet słabej jakości filmik z takim czymś niż milionową "prezentacje mojej maszyny" typu gówno-skuter z głośnikiem i wzmacniaczem. trzeba mieć zajebiste zacięcie żeby na takich słabych sprzętach tak dawać

 

i szczerze mówiąc większe wrażenie robi to na tych słabych sprzętach niż to z drugiej częsci

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolejny kumpel kupił sobie Yamahe YZ 250. Już do silnika sportowe części dawaliśmy:) Kuty sportowy tłok i kompletny Sportowy tłumik i dyfuzor z DEP. Będziemy szaleć na maxa. Czekajcie na kolejny film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet nie wiesz ile kasy mamy więc nie przeginaj. Zobacz se [zym na drugim filmiku jeździmy.

Nie, Kawasaki Ninja 750 (to nie żart).

 

A ile to wy macie kasy, że latacie na tak cudnej Kawie? Jak by było się czym chwalić... Ja to w 2 części widziałem sprzęty po 50 zł, no i te cudne słowo "SE" "to nie żart" Hyh.... Panowie ze wsi? Lepiej się weźcie za naukę w szkole... PS. Jak macie tyle kasy to zainwestujcie w dobrą kamerę HD a nie kręcicie kiepskim telefonem...

 

Kolejny kumpel kupił sobie Yamahe YZ 250. Już do silnika sportowe części dawaliśmy:) Kuty sportowy tłok i kompletny Sportowy tłumik i dyfuzor z DEP. Będziemy szaleć na maxa. Czekajcie na kolejny film :)

 

no to sobie szalejcie dalej, ogólnie to :icon_mrgreen: , pozdrowienia :flesje:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...