Skocz do zawartości

Jak kupic bak?


Rekomendowane odpowiedzi

Masę nakładamy na dziurkę suchą i czystą. Jak wyschnie można przeszlifować i wsio.

 

Jak dla mnie najpewniejszym rozwiązaniem jest spawanie. Mieliśmy kiedyś akcję ze spawaniem zbiornika w CB750 i jest miodzio do dzisiaj. Z masą nie mam doświadczeń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedyś miąłem Suzuki GS 500 również był bak w opłakanym stanie po jakimś czasie zaczął przerdzewieć i postanowiłem cos z tym zrobić Zakupiłem kej np. SUPER GLU oraz zaopatrzyłem się w cieniutka blaszkę taka ja przy puszkach od piwa :) . Wyczyściłem w miejscu co była dziurka i posmarowałem klejem i przyłożyłem kawałek blaszki :) . Taki zabieg wystarczył na ok pół roku do póki nie zakupiłem nowego baku . Może to estetycznie nie wyglądało ale problem mialem z głowy coś za coś

 

A tu zdiecie ze srodka baku który jest okazem zdrowia :)

 

32810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego kleić, bo to druciarstwo. Szukaj innego baku, jak będzie tani to po prostu kupuj. Każdy prawie bak ma trochę rdzy w środku, ale bez oglądania na żywo nie ocenisz. Nikt nie będzie Ci robił zdjęć.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo czemu twierdzisz ze nikt nie będzie robił zdjęć chyba że cos ma do ukrycia taka osoba a w opisie ma piękny w cudownym stanie bak ale tylko z zewnątrz a w środku kupa podobna np. jak w moim baku co załączyłem zdjęcie. Sam jak kupowałem bak to prosiłem o fotki baku jak wygląda w środku nie którzy nie odpowiedzieli na emaila lub nie maja możliwości zrobienia zdjecia lol a wystawiając przedmiot jakoś zdjęcia mógł porobić , wiec już wiadomo ze cos ukrywał . Ja bym tak w ciemno nie kupował baku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a jednak klejenie w moim przypadku nie zdalo egzaminu :icon_evil: Pewnie kiepska pogoda tez miala w tym swoj udzial, bo klej nie chcial sie wiazac! Dlatego zaspawalam te moja dziurke i jest gicio! Juz sobie smigalam i poki co nic sie nie poci ;) Ale mam pytanie w zwiazku z tym: czy moge pociągnąc to zaspawane miejsce lakierem do paznokci, coby mi nic nie rdzewialo, bo tak mi podpowiedzial pan od lakierow. To taki tymczasowy myk, bo nie mam czasu teraz lakierowac calego baku. Napiszcie czy to nie jest aby głupkowaty pomysl :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge pociągnąc to zaspawane miejsce lakierem do paznokci, coby mi nic nie rdzewialo, bo tak mi podpowiedzial pan od lakierow. To taki tymczasowy myk, bo nie mam czasu teraz lakierowac calego baku. Napiszcie czy to nie jest aby głupkowaty pomysl

lepszy byłby hamerite , a raczej jego odrobina :) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...