Skocz do zawartości

1000 RR jak sprawdzić??


Rekomendowane odpowiedzi

mam - wydaje mi się - ładną sztukę do wyjęcia ale ... mam do niej 400km w jedną stronę więc ... zasięgam opinii gdzie się da

 

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1069344

 

wiem że tablica i podświetlenie ... hmmmmm ... ale to się da zmienić

 

gość nie ma historii tego moto - ani jednego kwitu ...

 

mam Vin - da się go jakoś sprawdzić??????????????

 

troche droga byłaby moja wycieczka ... doradźcie coś ... nie chce zrobić 800km po damski ch....

 

 

Z góry dzięki

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie ma sensu - święta sie juz kończą i po H ci choinka.

 

Przepraszam ,ale nie mogłem sie powstrzymać.

-----

Wizualnie wyglada OK, ale po tych fotkach to ciezko strzelać w pewniaka. Poszukaj kudzi z Krosna - moze by ci lukneli to moto LIVE.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu - święta sie juz kończą i po H ci choinka.

 

Przepraszam ,ale nie mogłem sie powstrzymać.

-----

Wizualnie wyglada OK, ale po tych fotkach to ciezko strzelać w pewniaka. Poszukaj kudzi z Krosna - moze by ci lukneli to moto LIVE.

 

pzdr

 

 

Moderator i spamuje ....

 

Napisałem że nie jest to ważne ... da się to w pi... zdjąć - chodzi mi o moto a nie o tjuning made in pcim dolny

 

 

 

mam jeszcze takie foty:

 

http://www.allegro.pl/item507003584_piekna...ade_1000rr.html

 

 

 

 

 

PS - a znasz kogoś z tamtych stron godnego polecenia?

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator i spamuje ....

no przeciez przeprosiłem :bigrazz:

PS - a znasz kogoś z tamtych stron godnego polecenia?

niestety nie mam, ale przelec po uzytkownikach i podbij do kogoś bezposrednio - np: anretam jest z Krosna , moze ma czas i ochote.Mozesz też bespośrednio podbić do kogoś z Sanoka (Ryjek), moze zna moto i jego przeszłość.

 

PS

Dal mnie ciut tanio - jak na sprzęt "bez przeszłości", ale moze sie myle i motong jest wporzadku.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Vin - da się go jakoś sprawdzić?

 

Da się. Z tego co widzę to moto jest sprowadzane z USA (ma odblaski po bokach) więc musi figurować w amerykańskim systemie. Sprawdź je sobie po VINie na http://www.carfax.com/ Dodatkowo wiejski tuning też jest charakterystyczny dla USA (+ wydech).

Dostęp kosztuję ale chyba warto zapłacić te parędziesiąt złotych przy takim sprzęcie.

Tam będziesz miał dokładne informacje - jeśli jest igła to będziesz miał podany przebieg przy wyrejestrowaniu przed opuszczeniem USA - jeśli miał jakieś przygody to wszystko będzie opisany (w sytuacji samochodów nawet nie raz można znaleźć notkę policyjną i ubezpieczalni z miejsca zdarzenia).

 

Warto sprawdzić bo wiele handlarzy rejestruje moto w PL aby ukryć jego historię - kupując z USA masz akt własności ze wszystkimi informacjami o przygodach motocykla - rejestrując go pierwszy raz w PL dokument ten zostaje w urzędzie i nie masz do niego dojścia. Wykorzystują to handlarze i pod przykrywką zarejestrowania mogą sporo ukrywać.

ps: bardzo ładne malowanie choć Twoja f3 to najładniejsze malowanie z tego rocznika :D :D :D

 

edycja: dopiero teraz obczaiłem drugi link i się potwierdza, że usa - carfax powinien Ci sporo pomóc ;)

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...