Skocz do zawartości

Nsr125r


Gość damiancio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie do osob ktore cos wiedza na temat kiedy lepiej kupic motor.

Jestem zainteresowany kupnem nsr-ki i nie wiem kiedy lepiej kupic.

Czy w sezonie czy po sezonie nie mam pojęcia kiedy sa tańsze. Jeżeli ktos nawet by chciał sprzedać nsr125r to prosze o kontakt gg moj nr 4239145. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze są po sezonie (listopad-luty). Najdroższe na początku sezonu: marzec-maj (oczywiście jeżeli ktoś uznaje coś takiego, jak niepełnoroczny sezon :lol: ).

Jednak na wiosnę łatwiej jest znaleźć coś ciekawego. Łatwiej też sprzedać (dlatego ceny są wyższe).

Jak masz gdzie trzymać moto w zimie, to dobrze kupić jakoś pod koniec jesieni, będziesz miał czas, żeby powymieniać zardzewiałe śrubki, dopicować moto, nawet go lekko zcustomować.

Spokojnie tylko z odpalaniem w garażu. Ja nieraz dostałem zjebkę od starych, że w całej chacie śmierdzi (dla mnie pachnie). Garaż mam pod domem, a nie zaleca się odpalania na moment - trzeba dać się silnikowi rozgrzać.

 

Jak kupisz - napisz.... i wyślij fotkę do albumu. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od socjalistycznych motocykli, bo gleby kosztują mniej, a poza tym, można na prawdę docenić japońca po zmianie.

Poza tym 125 z parę tysięcy jest ciężko sprzedać, a mocy szybko zabraknie. Rynek jest brutalny. Jawę, lub MZ zawsze sprzedasz, jeżeli będzie to sprzęt, a nie złom.

 

Rozumiem, że prezencja nie ta, ale jak dla mnie za droga zabawa (hipotetycznie) wtopić ładn ą kasę w 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak :-) jeździłem kilka dni NSR (niestety nie moją) po lekkim tuningu silnika i jak na 125 ccm byłem pod wrażeniem. Ale do rzeczy: Prędkosć max na NSR (przynajmniej tyle jechałem) 160 km/h. Wyglad bardzo fajny.......(bardzo mi sie NSR podobają), ale już po wcisnięciu startera moje uszy usłyszały ryk.......ryk który dla moich uszów nie był miły....tymbardziej dla przechodniów. Ale jak mówie NSR był po tuningu a i tak ludzie mówili że to coś robi więcej hałasu niż jeździ.

 

Więc sam zadecydujesz.........jezeli stać Cię na taki moto hmm bez wątpienia kupisz, natomiast jeżeli długo składałes pieniądze na ten motorek to lepiej się wstrzymaj, kup :-) MZ a po doskonaleniu umiejętnosci przesiądź sie na coś większego.

 

Z TYM ŻE TO TYLKO MOJE ZDANIE, KTÓRE WYNIKA Z JAZDY TYM MOTOREM, A TAKZE :-) WŁASNYCH ROZMYŚLEŃ...........

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...