Skocz do zawartości

Białe budziki:)


KaBaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko o podświetleniu tez myslalem, ale jak coś to na diodkach po pierwsze dłuższa zywotnośc od zarówek no i trzeba dac rezystorki zeby ich nie zjarac:)Ale to co wam dałem do obejrzenai to taki tylko wstepny pomysł jakby to powiedzieć -mały zarys tego co planuje, akurat może nie w takiej formie jak w pierwszym poście ale to tylko przymiarka :) Micek jak skończysz swój kokpit to pstryknij fotke i kobznij na forum:)ciekawe jak to bedzie wyglądac, nocą pewnie full wypas :twisted: pozadro all, ja u swojej Ety chyba już ze 3 raz zminiam białe zegary co rusz to jakieś fajniejsze obczajam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nizin teraz juz wiem dzienks za ifo jak wiersz jestem nowy na tym forum więc jescze nie wszytskoczaje ale pomału zaczynam kumac:) a co do dziurek na kontrolki to w orginale były tak porozmieszczane ze ni jak nie pasowały więc je wymazałem i dopiero jak dopasowuje zegar, to zaznaczam gdzie mniej więcej powinny byc i dopiero wtedy wyćinam.. a własnie bardzi chciałbym zobaczyć budzika ViperaPL, wcześniej pisałe zeby ktoś zapodał ale jakoś bez odzewu żadnego,jesli ktos by miał je to neich wrzuci an forum lub wali na gg nawet jak mnie nie ma, bardzo ciekawi mi ich wygląd..pozdro all :) :)

 

 

Niemożliwe nikt nie ma zegarów od ViperaPL, jeśli jednak znajdzie sie ktoś kto je ma to niehc mi napisze na gg,albo nie,niech wrzuci je tutaj na forum:) z góry dziękii pozdro 4 all :D :D :D

 

 

 

Kiku jak bedziesz miał chwilke czasu to wrzuć te zegray od ViperaPL bo chciałem zobaczyc na jego stronce ale ftp-a nie ma postawionego:( Małe sprostowanie 7,3cm to 73mm taka mała pomyłka o jedno"0" za :) duzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

NA ALLEGRO w czesciach motocyklowych sa zegary z polka i gumami za 50 zeta oczywiscie biale tarcze gdybym mial kase to bym kupil :) a i jest fajka do swiecy swiecaca na czerwono ciekawe jak to wyglada i czy jest trwale

 

a co do obwodek sciagalem kiedys w liczniku do simsona i nie udalo mi sie tego zlozyc wiec wole nie kombinowac ponoc mozna kupic same obwodki ale nie wiem gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

no moje budziki przydalo by sie zmienic szczegolnie obrotomierz bo juz widac ze konczy swoj zywot :) ale najpierw zrobie ta cholerna skrzynie :) bo bez 2 jak bez reki :) a tu wiosna za pasem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek24

hehhe tak bywa najpier mi 3 poszla nagle okazal sie wodzik i tryby potem 1 troszke sie psula - tryby i teraz 2 chyba tylko tryby ewentualnie dojdzie wodzik ?? a co do ruszania kiedys nie wiem czemu zablokowaly mi sie wszystkie biegi nieszlo ruszyc dzwignia ruszylem z 4 jakos sie dalo rozbujac :) po przyjechaniu do domu przeszlo mu :) do tej pory nic sie nie dzieje ale nie lubie rzeczy ktore naprawiaja sie same :) najpierw rozbiore skrzynie a nastepnie ocenie co wusze wymienic :)

 

pozdrawiam do zobaczenia na szlaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

aha tak sobie pomyslalem, skoro juz ktos robi wlasny wzor zegarow, to moze lepiej by wygladaly,jakby obrucic je w ten sposob,aby wstazkowki (w stanie spoczynku :) ) byly ustawione pionowo w dół....?

 

To chyba trzebaby bawic sie w przesuwanie kontrolek w budziku. Bo jak go obrucisz, tak, zeby koleczek oporowy byl na samym dole, to sie tez przesuna kontrolki w lewo i beda niesymetrcznie ustawione...

Tak mi sie wydaje :buttrock:. Sam jeszcze budzika nie orzbieralem z MZty...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...