Jump to content

Tylni amortyzator


Recommended Posts

juz pisalem w innym temacie , ale dam ci linka http://hrg.pl/cennik.html regeneracja kosztuje 200 - 300 zl , dostajesz gwarancje na 3 miesiace zdaje sie . O nowym zapomnij , kosztuje polowe wartosci motocykla.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Link to comment
Share on other sites

A co znaczy słowo tylni? Ja słyszałem tylko sformułowanie tylnY! Może trochę pracy nad słownikiem by się przydało?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Link to comment
Share on other sites

Nowe sie kupuje jesli nie ma innego wyjscia , a tu kolega nawet nie oddal swojego do regeneracji, gdzie stwierdza czy sie da zrobic - a jesli tylko puscily uszczelniacze to bedzie jak nowy , nawet chrom na tloczysko mozna nalozyc jak by sie wytarl. Moj byl regenerowany najprawdopodobniej i dziala doskonale , a nie oszczedzam zawieszenia.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Link to comment
Share on other sites

Nowe sie kupuje jesli nie ma innego wyjscia , a tu kolega nawet nie oddal swojego do regeneracji, gdzie stwierdza czy sie da zrobic - a jesli tylko puscily uszczelniacze to bedzie jak nowy , nawet chrom na tloczysko mozna nalozyc jak by sie wytarl. Moj byl regenerowany najprawdopodobniej i dziala doskonale , a nie oszczedzam zawieszenia.

 

Jeśli amor będzie regenerowany przez profesjonalną firmę to w niczym nie ustępuje nowemu. Tak samo z trwałością, cale tłoczysko, uszczelniacze nowe więc dla mnie najlepszym wyjściem byłaby regeneracja!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki koledzy, za informacje. Teraz śpię spokojniej , bo bałem się, że będę musiał wiele dudków wydać no nowy "TYLNY" :biggrin: amortyzator..

 

ten działa bardzo dobrze, ale niestety wycieka oil. Teraz trochę pojeździłem i są ślady. Po nowym roku rozbiorę maszynkę i wysyłam do Poznania niech zdiagnozują co się dzieje..

 

Dzięki za podpowiedzi.

Was pozdrawiaju

Link to comment
Share on other sites

a masz chlapacz miedzy amorem a tylnYm kolem ? jak nie masz to qp lub dorob, bo cale bloto z kola idzie na amor w trakcie jazdy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...