Skocz do zawartości

Lubelskie rozpoczecie sezonu 24-26.04.2009


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jaka impreza tacy organizatorzy lub odwrotnie.

Kasy pewnie w kieszeni sporo został więc się cieszą z łatwego zarobku.

Ale czy o to chodzi żeby na takiej imprezie zarobić ?? Czy może żeby ją spędzić w miłym towarzystwie i się miło bawić ??

Teraz już nawet zloty są robione dla hajsu. Żenada, Państwu już podziękujemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jaka impreza tacy organizatorzy lub odwrotnie.

Kasy pewnie w kieszeni sporo został więc się cieszą z łatwego zarobku.

Ale czy o to chodzi żeby na takiej imprezie zarobić ?? Czy może żeby ją spędzić w miłym towarzystwie i się miło bawić ??

Teraz już nawet zloty są robione dla hajsu. Żenada, Państwu już podziękujemy.....

 

Bo nie chodzi o zarobek, ale jak zdążyłeś zauważyć na zlocie było dużo ochroniarzy, którzy tam za darmo chyba nie siedzieli, dodatkowo trzeba było sypnąć coś za wynajęcie terenu czy za zaproszenie Raptownego, paru zespołów muzycznych... Nagrody chyba dostali za free chodź trochę nie chce mi się w to wierzyć... Myślę że 30zł za bilet na 3 dni ze strzeżonym parkingiem to nie jest zbyt wygórowana cena i biorąc pod uwagę koszta związane z organizowaniem zlotu i to że było nas nie za wiele sądzę, iż za dużo im nie zostało, a pray włożyli moc... Spójżmy na to obiektywnie :icon_rolleyes:

Edytowane przez kamillos50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Gaździe, któremu jakieś buractwo pocięło lakier na motocyklu, zalało cały motocykl piwem i próbowało zaj**ać znaczek z piórnika.

Chyba że to miał być gwóźdź programu to gratuluje organizacji.

 

[ tematy skleiłem do kupy żeby nie zaśmiecać forum ]

 

spoko-nie mogłam znaleźć tematu.

 

ad 2. Widzę, że tu mamy wielu zawodowych, wręcz idealnych organizatorów :D

Akurat byłam w służbach porządkowych, wiem co, jak się odbywało, ile pracy trzeba było włożyć, jakie były możliwości i niektóre wypowiedzi niemiłosiernie mnie śmieszą.

Parking był strzeżony 24h/dobę przez 2 ludzi ze służby porządkowej i co najmniej 1 ochroniarza. Jeśli Gazda zostawił motor poza nim, to sorry, ale obowiązywał nas tylko teren campingu a nie parking za płotem.

Każdy miał mówione na wstępie, że motor odstawiamy na park maszyn. Dziwnym trafem widziałam motocykle w okolicach namiotów. Właściciele byli upominani o odstawienie na parking, ale co się do tego czasu ewentualnie stało to też na odpowiedzialność wyłącznie właściciela, bo nie ma możliwości, by służby i ochrona były na każdym centymetrze zlotu w każdej sekundzie.

Zalanie piwem na parku maszyn było tylko w jednym przypadku- gdy zajarał się jeden motocykl, a gaśnica była w drodze. W tym przypadku piwo było zbawieniem ;)

 

 

 

ja tez od naszych slyszałem ze kicha okrutna i parcie na kase.całe szczescie podziekowałem.parada jak i sama jej organizacja była totalną kichą.w sumie nie oferowali nic specjalnego,a lokalizacja w najblizszej okolicy tez odpychała.

wole nie oficjalny zlot,tylko imprezy w stylu spidi moto,moto veteran.to jest klimat!

 

a to o czym Aftys piszesz nie powinno miec miejsca na "strzezonym" parkingu,bo domyslam sie ze tam stał motor.moze smiało zaskarzyc organizatorów o nie dopilnowanie obowiazków.w koncu te guardy po cos tam mialy byc.

 

a co było tą kichą? oficjalnie 700motocykli w paradzie? (nieoficjalnie "Trochę" więcej) . Masa koncertów świetnych zespołów - w tym legendarnego Hetmana - i atrakcji, konkursów (kurs prawka kat. A i MASA innych) ?

Człowieku - jest taka zasada. Nie byłeś - nie wypowiadasz się. Organizatorzy - Karol i Ania (Riders Pub) spisali się idealnie, a jedyne co bym chętnie zaskarżyła - niestety nie da się - to głupota i plotkarstwo.

 

Mnie potraktowano też średnio ładnie.

Zaleciałem z soboty rano na kilka minut bo miałem sprawę do Anki, to cieć z bramy kazał mi odjechać . Albo wjeżdżam albo odjazd.

A to że trzeba było płacić 30 zeta za wejście i połażenie godzinę po zlocie to żenada.

Podpowiem Gaździe to może zechce trochę syfu narobić :bigrazz:

 

Oj kłamczuszek :bigrazz: W sobotę rano mogłeś kupić bilet za 10zł na motobazar- do 15 .

Postaw się w takiej sytuacji:

organizujesz 3dniową imprezę, w tym motobazar. Zlotowicze dostają opaski a klienci na motobazar jedynie pieczątkę. Bilet na 3 dni zlotu kosztował 30zł, na motobazar 10zł. Czy byłbyś takim desperatem, by oferować jeszcze bilet na 1 dzień lub kilka godzin i naprawdę miałbyś czas uganiać się i robić za cień połowie ludzi, by opuścili teren w odpowiedniej godzinie? Jeśli tak - gratuluje. Jeśli nie - dałbyś się okraść bo nikt nie wyszedłby w odpowiednim czasie. Nie fair jest to też wobec zlotowiczów którzy zapłacili 30zł by być na zlocie choć 1 dzień.

Aha - skoroś takim panem, że innych cieciami zwiesz, to co przeszkadza Ci te niewielkie 30zł?

A na syf to uważaj :icon_mrgreen:

 

 

 

Zapewne jaka impreza tacy organizatorzy lub odwrotnie.

Kasy pewnie w kieszeni sporo został więc się cieszą z łatwego zarobku.

Ale czy o to chodzi żeby na takiej imprezie zarobić ?? Czy może żeby ją spędzić w miłym towarzystwie i się miło bawić ??

Teraz już nawet zloty są robione dla hajsu.

 

A dlaczego waszmość zagląda innym do kieszeni? martw się, byś Ty miał za co gumę palić i żebyś miał tego hajsu na tyle, by "jakiś cieć" mógł wpuścić cię na inny zlot. Wyobraź sobie, że ta impreza była najbardziej ZA)3B|STA na świecie. Dlaczego? Bo zorganizowana była z sercem, dla innych, dla dobrej zabawy. No cóż...koszta zlotu były na pewno nie małe, dlatego też nie był zorganizowany charytatywnie.

Patrz no - ludzie zapłacili, byli razem i bawili się nieziemsko. Ups - żałowałeś, nie wszedłeś, nie pobawiłeś się, teraz żałujesz ale wolisz syf robić.

 

Żenada, Państwu już podziękujemy.....

ja bym powiedziała, że waćpanu podziękujemy. żenadą jest taka postawa. Nie będę się znów powtarzać. nie chce mi się. Ludzie myślący wiedzą o co chodzi.

 

 

Kamilos - dzięki.

Edytowane przez Marig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi się ze jestem osobą dosc obiektywną i z chęcią dopowiem swoje 3 grosze , bo byłem na zlocie od piątku 18.00 do niedzieli 13.00

 

impreza udana, ochrona naprawde pilnowala, i sprawdzala czy ludzie nie weszli z zewnatrz ( mnie proszono az 2 razy o pokazanie opaski :icon_razz: ale to pewnie dlatego ze wyskoczylem ze skory w inne ciuszki hehe ;) ) , motocykle tez byly dobrze pilnowane, kumpla "lekko wstawionego" juz wieczorem nie wpuszczono do parku maszyn ! wiec odstawcie ploty na bok ;)

 

 

koncerty tez swietne Pizza Łomot i Hetman dali naprawdę czadu ... ze nie wspomne o striptizie ... :biggrin:

 

jedynym niepowodzeniem byla parada ... ale tyle na ten temat. za rok oby byla lepsza ;)

 

 

a osoby ktore nie byly na zlocie i się wypowiadają , niech sobie sami zorganizują lepszy albo jadą na wiejski festyn :cool:

 

dzieki wszystkim z ktorymi bawilem i ktorych poznalem, do zobaczenia za rok !!!!!!!

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w paradę wkręciło się chyba małe niedoinformowanie. Rozłączała się na sygnalizacji podobno...tylko po co skoro Policja miała kierować ruchem x) najwyraźniej tego troszkę zabrakło.

 

E... no wiesz x) ciężko było spamiętać u kogo sprawdzało się opaski x) a na patrolach trzeba było coś robić :) bo generalnie było spokojnie.

Edytowane przez Marig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym niepowodzeniem byla parada ...

 

 

Dlaczego tak sądzisz? Ponieważ się rozerwała przez ludzi, którzy pomagali koledze podnosić porysowany moto z asfaltu przed PLAZA? Fakt, mogliśmy pojechać dalej a gościa z problemem zostawić na środku drogi, wtedy parada byłaby baardzo udana :lapad: no, w każdym bądź razie nie rozerwana :buttrock:

 

P.S. Nie rozsiewajcie plotek bo to nieładnie :icon_razz:

 

Marig, dzięki za przyznanie racji :notworthy:

Edytowane przez kamillos50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj kłamczuszek :bigrazz: W sobotę rano mogłeś kupić bilet za 10zł na motobazar- do 15 .

Postaw się w takiej sytuacji:

organizujesz 3dniową imprezę, w tym motobazar. Zlotowicze dostają opaski a klienci na motobazar jedynie pieczątkę. Bilet na 3 dni zlotu kosztował 30zł, na motobazar 10zł. Czy byłbyś takim desperatem, by oferować jeszcze bilet na 1 dzień lub kilka godzin i naprawdę miałbyś czas uganiać się i robić za cień połowie ludzi, by opuścili teren w odpowiedniej godzinie? Jeśli tak - gratuluje. Jeśli nie - dałbyś się okraść bo nikt nie wyszedłby w odpowiednim czasie. Nie fair jest to też wobec zlotowiczów którzy zapłacili 30zł by być na zlocie choć 1 dzień.

.

 

Zatrzymałem się pzred bramą na 2 minut nie blokując ruchu i kazano mi odjechać.

A czego się zatrzymałem ?? Bo przywiozłem dla Was żółte naklejki " motocykle są wszędzie"

Czy też żeby zaczekać na anke pod bramą żeby wreczyć jej naklejki miałem zapłacić 10 zł

 

Rozmawiałem z 8 osobami co były. Tylko jedna powiedziała że było Ok reszta rzekła że ch**nia z kosem

A dlaczego waszmość zagląda innym do kieszeni? martw się, byś Ty miał za co gumę palić i żebyś miał tego hajsu na tyle, by "jakiś cieć" mógł wpuścić cię na inny zlot. Wyobraź sobie, że ta impreza była najbardziej ZA)3B|STA na świecie. Dlaczego? Bo zorganizowana była z sercem, dla innych, dla dobrej zabawy. No cóż...koszta zlotu były na pewno nie małe, dlatego też nie był zorganizowany charytatywnie.

Patrz no - ludzie zapłacili, byli razem i bawili się nieziemsko. Ups - żałowałeś, nie wszedłeś, nie pobawiłeś się, teraz żałujesz ale wolisz syf robić.

Ehhh, ahh ohh

Urzekła i wzruszyła mnie twoja wypowiedź

Jak chcesz imprezę zrobioną z klasą i dobrze zorganizowaną to polecam MOTO Piknik PANTER w Komarówce.

A nie byłem bo pojechałem sobie na inna fajną imprę na podkarpacie, w którą organizatorzy wkładają dużo serca, jest super zorganizowana i za 10 zeta mam wszystko czego mi trzeba, łącznie z noclegiem, o zajebistym jedzeniu już nie wspomnę

 

 

Krytykę przyjmuje się z pokorą i się wyciąga z niej wnioski a nie strzela focha i unosi honorem

Jak dla mnie lepszej impry w regionie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się pzred bramą na 2 minut nie blokując ruchu i kazano mi odjechać.

A czego się zatrzymałem ?? Bo przywiozłem dla Was żółte naklejki " motocykle są wszędzie"

Czy też żeby zaczekać na anke pod bramą żeby wreczyć jej naklejki miałem zapłacić 10 zł

 

Rozmawiałem z 8 osobami co były. Tylko jedna powiedziała że było Ok reszta rzekła że ch**nia z kosem

a od czego jest telefon?! Ania była często blisko bramy.

Wcześniej powiedziałeś, że chciałeś wejść na kilka godzin. Teraz mówisz, że na sekundę.

 

Pewnie te 7 negatywnie nastawionych osób to te, które zostały wyproszone za:

1) brak biletu

2) bilet przeterminowany ( po godzinach moto bazaru)

3) jakąś dziwną sytuację/burdę (?)

 

albo też po prostu mają potrzebę narzekania zawsze i na wszystko.

 

Ale żebyś nawet 100komentarzy usłyszał złych, a 10 dobrych, to nie możesz się wypowiadać o imprezie. Nie było Cię tam. czasem te 10 dobrych komentarzy znaczy stokroć więcej, niż milion nieuzasadnionych narzekań dla zasady.

Edytowane przez Marig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się pzred bramą na 2 minut nie blokując ruchu i kazano mi odjechać.

A czego się zatrzymałem ?? Bo przywiozłem dla Was żółte naklejki " motocykle są wszędzie"

Czy też żeby zaczekać na anke pod bramą żeby wreczyć jej naklejki miałem zapłacić 10 zł

 

Rozmawiałem z 8 osobami co były. Tylko jedna powiedziała że było Ok reszta rzekła że ch**nia z kosem

 

I tu masz dowód że ochrona była wporządku :icon_biggrin: niejeden by wjechał za free pod pretekstem że ma sprawę dla Karola albo Anki i wjeżdża tylko na chwilkę :icon_razz: Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do organizatorów i wyjaśnił sprawę, wtedy byś się nie wściekał na zaistniałą sytuację :smile: Pozdrawiam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz dowód że ochrona była wporządku :icon_biggrin: niejeden by wjechał za free pod pretekstem że ma sprawę dla Karola albo Anki i wjeżdża tylko na chwilkę :icon_razz: Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do organizatorów i wyjaśnił sprawę, wtedy byś się nie wściekał na zaistniałą sytuację :smile: Pozdrawiam :lalag:

 

A po co mam coś wyjaśniać ?

Mnie to nie chłodzi ani nie ziębi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem na bramie to wypada wyjaśnić.

Ja miałem, wyjaśniłem i dostałem kilka żółtych opasek.

Parada była słabo zorganizowana, ale nie wiem czy to wina Karola, policji czy tych cwaniaków co zaczęli na światłach się zatrzymywać, nie wiem jechałem na początku.

Za krótko byłem, żeby powiedzieć coś więcej.

Aaa... w szpitalu polowym na początku nie było ścian :P później nie wiem.

 

Jak to jest, że nie było Cie Aftys, a masz najwięcej do powiedzenia na "nie". Niech Gazda się sam wypowie, w końcu ma konto.

 

Aftys, nie wypowiadaj się za innych bo jakiś czas temu to zrobiłeś, a chłopaki (Gazda, Stasio i Rodrigez) wszystkiemu zaprzeczyli, nie chce tego przytaczać dosłownie, ale nie rób tego.

 

Mnie to nie chłodzi ani nie ziębi.

Z tego jasno wynika, że Cie to grzeje co widać z Twoich wypowiedzi. Freud się też zapewne kłania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehhh, ahh ohh

Urzekła i wzruszyła mnie twoja wypowiedź

Jak chcesz imprezę zrobioną z klasą i dobrze zorganizowaną to polecam MOTO Piknik PANTER w Komarówce.

A nie byłem bo pojechałem sobie na inna fajną imprę na podkarpacie, w którą organizatorzy wkładają dużo serca, jest super zorganizowana i za 10 zeta mam wszystko czego mi trzeba, łącznie z noclegiem, o zajebistym jedzeniu już nie wspomnę

Krytykę przyjmuje się z pokorą i się wyciąga z niej wnioski a nie strzela focha i unosi honorem

Jak dla mnie lepszej impry w regionie nie ma.

 

a nawzajem :) kto tu -oprócz Ciebie - focha strzela? czy to ja grożę narobieniem syfu? to było żałosne.

Za 30zł w tamtym campingu miałeś:

0.5l piwa, ciepłe danie, 3 dni zlotowania, wspaniałe koncerty - w tym boski Hetman, striptiz, atrakcje, konkursy, nagrody i cała masa innych bajerów.

 

A po co mam coś wyjaśniać ?

Mnie to nie chłodzi ani nie ziębi.

no to po cholerę tam przyjechałeś, po co się tłumaczysz, że przyjechałeś do Ani, skoro nie chciałeś ani zapłacić za wstęp 10 czy 30zł, ani też zadzwonić do niej i wyjaśnić? raz mówisz, że chciałeś na sekundę, raz, że na kilka godzin, a teraz wcale tam nie chciałeś..mniejsza z tym.

Twoje wypowiedzi też nikogo nie chłodzą i nie ziębią bo - znów to muszę napisać- nie było Cię tam i nie wiesz czy warto było zapłacić. Zauważ, że jesteś tu jedynym malkontentem..i materialistą. Więc na jakiej podstawie ktokolwiek ma przyjąć słowa krytyki? :icon_mrgreen: bo jesteś moderatorem?

Skoro tam masz wszystko, czego Ci trzeba - to fajnie. Nikt do niczego Cię nie zmusza. Każdy ma swoje miejsce na ziemi. Oby tylko nie przestało Ci się chociaż tam podobać, bo nie znajdziesz zlotu, w którym dopłacają na wejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda języka więcej strzępić.

Fakt impreza była najzajebistsza na świecie.

Normalnie nikt lepszego zlotu nie zrobił w całym kraju nigdy.

Jestem pełen uznania, organizacja na najwyższym poziomie, niech się wszyscy od was uczą ??

Lepiej ?? Wybaczycie mi teraz i zdejmiecie ze mnie banicje ??

Narka. W tym temacie już się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt impreza była najzajebistsza na świecie.

Normalnie nikt lepszego zlotu nie zrobił w całym kraju nigdy.

Jestem pełen uznania, organizacja na najwyższym poziomie, niech się wszyscy od was uczą ??

Lepiej ??

 

To się właśnie nazywa popadać ze skrajności w skrajność :biggrin: ale niech i tak będzie :buttrock: pozdrawiam :wink:

Edytowane przez kamillos50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...