Skocz do zawartości

Lubelskie rozpoczecie sezonu 24-26.04.2009


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku mnie to ominelo.. patrzylem na to wszystko ze łzą w oku... ale zachcialo mi sie studiowac to mam.... w 2009 nie przepuszcze.... bez wzgledu na date...

 

Kula... No nie mogę wyjść z podziwu ;)

Mówiłem żebyś jechał, od jednego dnia nieobecności jeszcze nikogo nie wywalili z uczelni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w tym roku wypada w kwietniu

 

24-26.04.2009 II Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego, Lublin, Ośrodek Wypoczynkowy "Graf-Marina" nad Zalewem Zemborzyckim. Organizator: Rider's Pub, Lublin, ul. 3 Maja 9, tel.: 0-500 154 616, 0-509 334 799 - Karol Mansz, [email protected], www.riderspub.pl

 

i juz nie u Bila ...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak w temacie :)

Dla mnie to była impreza wszechczasów! świetne atrakcje, wyjątkowi ludzie, wspaniałe zespoły! powstało to tylko i wyłącznie dzięki pracy i zapałowi Karola i Ani, którzy włożyli w przygotowania całe serca. CZEKAMY NA NASTĘPNY!!!!!!

:crossy: :buttrock: :flesje: :notworthy: :biggrin:

Edytowane przez Marig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie :)

Dla mnie to była impreza wszechczasów! świetne atrakcje, wyjątkowi ludzie, wspaniałe zespoły! powstało to tylko i wyłącznie dzięki pracy i zapałowi Karola i Ani, którzy włożyli w przygotowania całe serca. CZEKAMY NA NASTĘPNY!!!!!!

:crossy: :buttrock: :flesje: :notworthy: :biggrin:

 

Powiedz to Gaździe, któremu jakieś buractwo pocięło lakier na motocyklu, zalało cały motocykl piwem i próbowało zaj**ać znaczek z piórnika.

Chyba że to miał być gwóźdź programu to gratuluje organizacji.

 

[ tematy skleiłem do kupy żeby nie zaśmiecać forum ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez od naszych slyszałem ze kicha okrutna i parcie na kase.całe szczescie podziekowałem.parada jak i sama jej organizacja była totalną kichą.w sumie nie oferowali nic specjalnego,a lokalizacja w najblizszej okolicy tez odpychała.

wole nie oficjalny zlot,tylko imprezy w stylu spidi moto,moto veteran.to jest klimat!

 

a to o czym Aftys piszesz nie powinno miec miejsca na "strzezonym" parkingu,bo domyslam sie ze tam stał motor.moze smiało zaskarzyc organizatorów o nie dopilnowanie obowiazków.w koncu te guardy po cos tam mialy byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to Gaździe, któremu jakieś buractwo pocięło lakier na motocyklu, zalało cały motocykl piwem i próbowało zaj**ać znaczek z piórnika.

Chyba że to miał być gwóźdź programu to gratuluje organizacji.

 

O to nie ładnie... widać, ktoś się nie umie bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie potraktowano też średnio ładnie.

Zaleciałem z soboty rano na kilka minut bo miałem sprawę do Anki, to cieć z bramy kazał mi odjechać . Albo wjeżdżam albo odjazd.

A to że trzeba było płacić 30 zeta za wejście i połażenie godzinę po zlocie to żenada.

Podpowiem Gaździe to może zechce trochę syfu narobić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to o czym Aftys piszesz nie powinno miec miejsca na "strzezonym" parkingu,bo domyslam sie ze tam stał motor.moze smiało zaskarzyc organizatorów o nie dopilnowanie obowiazków.w koncu te guardy po cos tam mialy byc.

 

Z tego co zrozumiałam, co mówił Gazda, to on nie wjechał na ten parking i postawił motocykl poza teren imprezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...