Skocz do zawartości

rękawiczki zimowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

hmm.. Tylko to są mufki szyte na skutery.

Cały bajer polega na tym, że te endurowe są szyte na normalne, endurowe handbary.

Bez handbarów jest duże ryzyko, że materiał ci się gdzieś zaczepi - pociągnie gazem lub strzeli ci ze sprzęgła i dostaniesz ekstra jet'a :eek: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O! kolega ze Szwecji też pomyka sobie w endurowych mufkach :bigrazz:

http://w4.bikepics.com/pics/2009/01/08/bik...533984-full.jpg

 

..pewnie tylko dzięki nim załapał się na Photo of the Day :wink:

 

A tak serio, to ja takie mufencje wypatrzyłam na pierwszej eliminacji WEC, bodajże w 2007 r(?) - Szwecja lub Finlandia - non stop na śniegu i lodzie brrrrrrrr.. Część zawodników latała w mufkach Acerbisa i zrozumiałam, że jako mega-zmarźluch, muszę takie mieć! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! kolega ze Szwecji też pomyka sobie w endurowych mufkach :bigrazz:

http://w4.bikepics.com/pics/2009/01/08/bik...533984-full.jpg

 

..pewnie tylko dzięki nim załapał się na Photo of the Day :wink:

 

A tak serio, to ja takie mufencje wypatrzyłam na pierwszej eliminacji WEC, bodajże w 2007 r(?) - Szwecja lub Finlandia - non stop na śniegu i lodzie brrrrrrrr.. Część zawodników latała w mufkach Acerbisa i zrozumiałam, że jako mega-zmarźluch, muszę takie mieć! :icon_mrgreen:

Ciepło może i jest, ale jak je się zakłada ? Co w przypadku przymusowej ewakuacji z siodła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło może i jest, ale jak je się zakłada ?

jak to jak? na kierę - nie na ręce :icon_razz: :wink:

Parę postów wyżej wrzuciłam foty - przypatrz się i będziesz dokładnie wiedział co i jak.

 

Co w przypadku przymusowej ewakuacji z siodła ?

Też o tym pisłam wyżej :icon_razz: - nic.

Gorzej jak np poprawiasz gogle i nagle musisz złapać kierę - trafienie zajmuje ułamek sekundy.

Poza tym cały czas je testuję i szukam minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jak? na kierę - nie na ręce :icon_razz: :wink:

Parę postów wyżej wrzuciłam foty - przypatrz się i będziesz dokładnie wiedział co i jak.

Też o tym pisłam wyżej :icon_razz: - nic.

Gorzej jak np poprawiasz gogle i nagle musisz złapać kierę - trafienie zajmuje ułamek sekundy.

Poza tym cały czas je testuję i szukam minusów.

Aaaa.. to zwracam honor, nie wpadło mi do głowy, żeby zajrzeć co się działo na poprzedniej stronie :rolleyes:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma Probiker-a rękawice zimowe, bodaże te co są w teście. Powiem szczerze, że jak od niego pozycze na jazde to cód malina:D w palce nic nie marzne, a i sprawność jest może nie taka jak przy cienkiej crosówce ale jest dobra przyczepność i czujesz co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...