Skocz do zawartości

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


PARUZEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak Piknik Twardzieli ma być podłączony do jakiejś lokalnej imprezy, festynu to szkoda zachodu.

Znowu będziemy darmową rozrywką dla lokalnej społęczności.

Żeby był spokój to ustawia wszystkich na boku i potraktują jak 5 koło u wozu... :bigrazz:

Może się komuś nie spodobać to co napisałem ale czy tak na serio nie było w Radawcu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie było, jak było! motocyklisci to teraz jak cyrk objezdny.niektorzy zakładaja firmy,pozniej zwołuja ludzi na forum i mowią ze kolega ma slub i trzeba parade.on garnie kase,a my jestesmy oszukani.dlatego jesli bedzie tak jak rok temu,to nie ma sensu wogole jechać.z ztego co mi opowiadałes,to 2 lata temu bylo baaaardzo ciekawie.zreszta widac po fotkach. teraz było co najwyzej dennie.żadnych atrakcji i drogie żarcie.

tylko motocyklisci jak zwykle nie zawiedli. jestem pełen podziwu za organizacje serducha na pl. zamkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie było, jak było! motocyklisci to teraz jak cyrk objezdny.niektorzy zakładaja firmy,pozniej zwołuja ludzi na forum i mowią ze kolega ma slub i trzeba parade.on garnie kase,a my jestesmy oszukani.dlatego jesli bedzie tak jak rok temu,to nie ma sensu wogole jechać.z ztego co mi opowiadałes,to 2 lata temu bylo baaaardzo ciekawie.zreszta widac po fotkach. teraz było co najwyzej dennie.żadnych atrakcji i drogie żarcie.

tylko motocyklisci jak zwykle nie zawiedli. jestem pełen podziwu za organizacje serducha na pl. zamkowym.

 

dokładnie ;]

zanim dolazłem do parasoli z żarciem to już zdążyło się jeść odechcieć ;p

ktoś mierzył że od parku maszyn do żarcia było ok 350 kroków :bigrazz:

na dodatek ceny były dość wysokie.

W 2007 było może mniej ludzi ale był full wypas, grochów miodzio z kiełbasą i wędzonym boczkiem, kiełbasa też super ;)

A co najlepsze żarcie i picie było za free.

Więc może lepiej zrobić to na mniejszą skale a żeby było ciekawiej i lepsza organizacja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...