Skocz do zawartości

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


PARUZEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Merhu, czekam na wieści od Aśki bo miała się na początku tygodnia zgadać z gościem ze sztabu WOŚP, no i tak myślę że jutro będzie coś więcej wiadomo.

 

Trzeba by się jeszcze zakręcić za identyfikatorami i puszkami, tak jak wcześniej pisałem ludzie z Panther FG proponowali żeby w sobotę przed finałem udać się po identyfikatory. Czekajmy co tam Aśka się dowie, może coś ciekawego nam powie.

Jak myślisz?

 

Ja hondolota uruchamiam na WOŚP, więc start będę miał z Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikolaju to nie tak hop siup z tymi indyfikatorami poniewaz nie dostaniez puszki i tej plakietki od razu moglismy sie troche wczesniej sie sprezyc i do tego przygotowywac moim zdaniem juz tylko mozemy brac ludzi ktorzy to maja i ich asekurowac.

Bo cale zapisy były przyjmowane okolo 2 miesiecy przed wiec nie wiem zycze powodzenia z tym ale miejmy nadzieje ze sie uda.

Wiec proponuje skrzyknac sie i np kto ma konto na forum niech napiszę czy się piszę nie nalegam ale tak chyba będzie wygodnie ponieważ będziemy mogli przybrać jakaś informacje dotyczącą ilości chętnych wtedy będzie łatwiej wszystko organizować.

Pozdrawiam:)))

DOZOBACZENIA

Więc jako pierwszy się piszę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!! :icon_biggrin:

 

 

Jesteśmy z Mikołajem po wizycie w Sztabie WOŚP przy Ośrodku TVP LUBLIN.

 

Propozycje i plany są takie:

O godzinie 11.00 w niedzielę spotykamy się w Ogrodzie Saskim i jesteśmy grupą,której powierzono zadanie zabezpieczania Biegu alejkami Saskiego

w godzinach 12.00 - 13.00. Jest to bieg propagujący walkę z cukrzycą i jeśli weźmie w nim udział ustalona liczba osób( bieg taki odbywa się w wielu miastach Polski) to osoby chore na cukrzycę otrzymają pompy insulinowe.Jeden Quad będzie pilotował bieg( jest już osoba,która to zrobi).Więcej Quadów jest mile widziane.

Potem jedziemy na Plac Zamkowy i razem z Klubem VW i AUDI odwiedzamy DSK--- Oddział Onkologiczny( od Nas mogą wejść tylko dwie osoby--- specyfika Oddziału). Organizatorzy mogą Nam "podrzucić" kilku Wolontariuszy z puszkami cobyśmy je zapełnili.Mam u siebie plakat WOŚP 2009 więc złożymy podpisy na nim i po oprawieniu zostawimy Dzieciom w Szpitalu.

Około 15.00 Klub Audi będzie ustawiał serce z samochodów na Placu Zamkowym( po powrocie z DSK). Dołączymy się do nich co by ciekawiej wyglądało.Po zapadnięciu zmroku odpalamy silniki, zapalamy światła w 2oo i 4oo.I SERDUCHO bije!!!!

 

Ktoś pisze się na tę Akcję.

Dajcie znać!!!!!!

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

PEES Z Klubem AUDI również rozmawiałam co do wspólnej organizacji i z DSK została ustalona liczba osób,które mogą wejść na Oddział( nie może być tłumu bo to specyficzny Oddział)

 

Dostaliśmy plakaty,serduszka i w Sztabie WOŚP liczą na NAS :buttrock: :crossy:

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!

 

Spotykamy się o godzinie 11.00 w niedzielę przy wjeździe do Ogrodu Saskiego od ul.Leszczyńskiego.

Poinstruowani przez Szefów Sztabu WOŚP pomagamy przy Biegu w Saskim a potem jak ktoś chce i może jedziemy na Plac Zamkowy i razem z 4oo robimy przejazd,odwiedzamy Dzieci w DSK i po powrocie na Plac Zamkowy ustawiamy wspólnie serce.

Jak pogoda i frekwencja dopisze to będę VERY HAPPY :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

 

Niech przyświeca Nam hasło:

 

MALI LUDZIE ---- WIELCY BOHATEROWIE!!!!!!! :buttrock: :crossy:

 

A my ich wspomagamy :lalag:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, nie liczyłbym na suchy asfalt ale mrozu może nie będzie. Potwierdzam 9.00 na lotosie, jak nie będzie extremalnej pogody i moto moje nie zastrajkuje przy odpalaniu, powinienem się pojawić. Również Gazda powinien być jak i paru innych motozakręconych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...