Skocz do zawartości

Własny kąt :)


Aster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty myslisz ze jak tak kase z worka wyciaglem i kupilem ? :banghead:

Juz w lipcu jak bylem w Polsce szukalem lokum dla siebie i rzucilem pytania po agencjach :icon_mrgreen: ( nie, nie w tych co pomyslales :icon_razz: )

Ty no ja nie wiem skąd WYCIĄGŁEŚ ............... a w Lipcu to jeszcze normalnie było ...... jak nie wiesz to Banki zaostrzyły procedury jakoś miesiąc temu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster gratulacje! :clap:

 

Nie ma to jak kredyt na kilkadziesiąt lat.

I nie mówie tego z sarkazmem, bo sama sobie taki sprawiłam na koniec sierpnia.

Tyle, że mieszkanie w centrum Wro, od razu do zamieszkania i za dużo, duzo wieksza rate niż piszesz :P

Ale nie żałuję. Dość wynajmowania, durnych współlokatorów, jeszcze głupszych właścicieli, warunków mieszkaniowych na bardzo niskim standardzie itd, itp.

 

Trzymam duuuuuże :lalag: za wymoszczenie Własnego Gniazda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, dostałem kredyt hipoteczny w listopadzie.

Prawdą jest że osobom niewypłacalnym już tak łatwo nie dają kredytów ale tu akurat mają rację...

Po tym jak pękła "bańka mydlana" w Stanach Zjednoczonych to decyzja banków jest całkowicie uzasadniona i oczywista.

 

Aster - gratuluję i życzę dużo szczęścia na nowym lokum ;)

 

Pozdro all :flesje:

 

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster: Gratulacje!

 

Ja właśnie sobi uświadamiam, że w swoim mieszkaniu niedługo będę już rok :) (dokładnie w Sylwestra się wprowadzaliśmy).

Pewnie, że nikogo nie stać teraz na idealne i wymarzone, niestety wybieramy najlepsze na co nas stać.

Dosprzątasz, zrobisz pod siebie i będzie super.

Moje było czyściutkie i zadbane, umeblowana została kuchnia, ale tu z założenia miało być ładnie, bo wiedzieliśmy, że nie damy rady od razu wymienić. Ale te kolory na ścianach... od razu zabraliśmy się za malowanie ;)

Znam tą radość z własnych kątów i bardzo się cieszę, że i Tobie się udało.

Kwestia kredytu to inna spawa. Ale jak przeczytałam o Twoim, to... Ja mam lepiej. Już TYLKO 29 lat ;D

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kredyt na kilkadziesiąt lat.

Co nie? :D Ta myśl: jeszcze tylko 359 rat ;)

Tyle, że mieszkanie w centrum Wro, od razu do zamieszkania i za dużo, duzo wieksza rate niż piszesz :P

Ja się z centrum niestety musiałem wynieść na Gądów. Koło Astry. Ale lepsze swoje na Gądowie niż cudze przy Świebodzkim :buttrock:. Do pracy dłużej jadę ale cóż. Nie zależało mi, żeby mi było mega blisko do roboty bo nie zamierzam w tej firmie siedzieć wiecznie, więc kto wie, gdzie będę musiał dojeżdżać za rok :) Nasze też jest "do zamieszkania od razu" bo poprzedni właściciel tam mieszkał. Ale ja mimo że bałaganiarz ze mnie mam jednak "ciut" mniejszą tolerancję na brud niż on..

Ale nie żałuję. Dość wynajmowania, durnych współlokatorów, jeszcze głupszych właścicieli, warunków mieszkaniowych na bardzo niskim standardzie itd, itp.

Heh, współlokatorka mi pozostała ta sama ;), mieszkanko jakie wynajmowaliśmy było bardzo fajne, właściciel mieszkania był spoko. Ale dlatego że gościu jest spoko to ja mu nie będę tysiaka miesięcznie dawał.

 

(dokładnie w Sylwestra się wprowadzaliśmy).

My w Mikołajki zaczęliśmy przeprowadzkę :)

umeblowana została kuchnia, ale tu z założenia miało być ładnie, bo wiedzieliśmy, że nie damy rady od razu wymienić.

Nas też nie stać póki co na nowe, więc szorujemy co jest. Bo docelowo z tego co zastaliśmy zostanie... zlew i być może doszorowana kuchenka (w końcu tyle pracy w nią włożyłem :D).

 

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas też nie stać póki co na nowe, więc szorujemy co jest. Bo docelowo z tego co zastaliśmy zostanie... zlew i być może doszorowana kuchenka (w końcu tyle pracy w nią włożyłem :D).

 

Ja to burżuj - nawet zmywarkę mam :icon_razz: I teraz jak jade do mamy to z checią biore się za ręczne zmywanie garów (a rodzina duża, oj duża) :icon_biggrin:

Poza tym całą kuchnię mi poprzednicy zostawili, bo w zabudowie, no i włascicielka była z typu krasnali, jak i ja to szafki mam powieszone na normalnej (dla mnie) wysokości. Drabiny juz nie musze używać :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie słyszałeś?

 

W tramwaju stoją ona i on.

"Informatyk" pomyślała studentka.

"Studentka" pomyślał bezdomny. :D

 

Obiegową opinię mamy jaką mamy, chociaż z doświadczenia wiem, że niektórzy prawnicy i tak są większymi syfiarzami :icon_twisted:. I nie gorsza tylko inna. Kto napisałby Ci na gg z pokoju obok "woda się gotuje" zamiast powiedzieć normalnie? ;)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...