Skocz do zawartości

Jaki tłumik najlepiej kupić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zasięgnąć porady odnośnie zakupu sportowego wydechu. Zastanawiałem sie nad yoshimura bądź akrapovic. NapisZcie jaki model najlepiej do Suzuki GSX R6 K4. Nie chce wydać za dużo więc chyba najlepiej kupić sama końcówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zasięgnąć porady odnośnie zakupu sportowego wydechu. Zastanawiałem sie nad yoshimura bądź akrapovic. NapisZcie jaki model najlepiej do Suzuki GSX R6 K4. Nie chce wydać za dużo więc chyba najlepiej kupić sama końcówkę.

 

pomijajac fakt, ze powstal jakis nowy model motocykla ;) to najlepiej wejdz na UTuba i zobacz ktory najlepiej Ci sie "słyszy" :biggrin:

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na kompie to na pewno będzie zajebisty odsłuch.

Proponuję yoshimurę.

 

Tu nie chodzi o zajebisty odsluch, ale uwierz ze slychac roznice pomiedzy roznymi markami nawet w kompie. Ogolnie czesciej montuje sie w Gixerkach Yoshi.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli yoshi to jaki model??

 

A jezeli yoshi to jaki model??

 

 

prosze bardzo, pełny wybór. kwestia gustu bo pod wzgledem dzialania i gadania jest dokladnie to samo. mowa oczywiscie o bolt onach ktore sa na 3 stronie.

 

yoshimura

 

zarabiste tlumiki robi TBR

 

Two brothers racing

 

generalnie jest tego od zaje****a IXIL, DEVIL, AKRAPOVIC, REMUS, CRD, i milion innych ktorych teraz nie pamietam

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden właściwy wybór: Akrapović. Ale niestety sprawdzałem na stronie i widzę, że nie ma w tabelce do K4 oferowanego wydechu Akrapa :rolleyes: :icon_eek:

 

Z tym, że jeśli Ty nie chcesz wydać za dużo to musisz kupić Microna albo Scorpiona za którego zapłacisz w granicach 1000 zł bo za taką Yoshi w granicach niecałych 2 tys. wyjdzie + -.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli ktos lubi wyglad nieociosanego towaru jak by prosto od kowala to faktycznie akrap to idealny wybór. moze one i dobrze działają ale wyglądu zero.

 

z tanszych produktów swietna propozycja to ixil. bardzo ladnie pracuje, chociaz scorpion i micron tez daje rade

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli ktos lubi wyglad nieociosanego towaru jak by prosto od kowala to faktycznie akrap to idealny wybór. moze one i dobrze działają ale wyglądu zero.

 

z tanszych produktów swietna propozycja to ixil. bardzo ladnie pracuje, chociaz scorpion i micron tez daje rade

 

Piękno w prostocie. Nie w amerykańskim odpuście :wink: Z tym ociosanym Akrapem to bardzo solidnie przesadziłeś. Najwyższej jakości produkt i bardzo dobrze wykonany. Wiem bo sam stałem przed wyborem wydechy do swojego moto i właśnie z tych powodów padło na Akrapa.

 

Spokojnie możesz zapodać jakiegoś Scorpiona, albo Microna, mój kuzyn ma takiego w B6 i daje radę :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno w prostocie. Nie w amerykańskim odpuście :wink: Z tym ociosanym Akrapem to bardzo solidnie przesadziłeś. Najwyższej jakości produkt i bardzo dobrze wykonany. Wiem bo sam stałem przed wyborem wydechy do swojego moto i właśnie z tych powodów padło na Akrapa.

 

kwestia biustu. mnie osobiscie bardziej odpowiadaja elegackie TRSy z yoshimury w polerce zamiast nudnych matowych akrapów ale jedni rybki a inni.... no walsnei to drugie ;)

 

 

Piękno w prostocie. Nie w amerykańskim odpuście :wink: Z tym ociosanym Akrapem to bardzo solidnie przesadziłeś. Najwyższej jakości produkt i bardzo dobrze wykonany. Wiem bo sam stałem przed wyborem wydechy do swojego moto i właśnie z tych powodów padło na Akrapa.

 

kwestia biustu. mnie osobiscie bardziej odpowiadaja elegackie TRSy z yoshimury w polerce zamiast nudnych matowych akrapów ale jedni rybki a inni.... no walsnei to drugie ;)

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to kwestia gustu. Ja bart miałem okazję być tym szczęśliwcem i miałem okazję porównać trzymając w jednej łapce Akrapa i Yoshu. Wybrałem Dlaczego, odpowiedziałem już wcześniej. A poza tym nei chciałem mieć badziewnego napisu USA na moim europejskim motocyklu :wink: A tak przy okazji, Yoshi nie produkuje europejskich wydechów? Tzn. na każdym jest napis USA? Bo nigdzie nie mogłem znaleźć oddziału na europę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwie wersje. USA i j Japan. japan nie ma napisu usa.

 

wersja japan:

http://www.yoshimura-jp.com

 

wersja USA:

 

www.yoshimura-rd.com

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwie wersje. USA i j Japan. japan nie ma napisu usa.

 

wersja japan:

http://www.yoshimura-jp.com

 

wersja USA:

 

www.yoshimura-rd.com

 

A jakie w ogóle nasz improter sprzedaje wydechy? Odnośnie mojego Akrapović'a zapomniałem dodać - nie wart takich pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie w ogóle nasz improter sprzedaje wydechy? Odnośnie mojego Akrapović'a zapomniałem dodać - nie wart takich pieniędzy.

 

 

grandysy to prowadza a wersje mozesz zamowic jaka chcesz. i USA i JP. JP drozsza.

 

Ja za joszke do siebie zaplacilem cos 1400zł na gotowo. kpowalem w USA bo u nas chcieli chyba 2300zł :)

 

fakt jest taki ze w tej kasie i w tej klasie nie ma szans na zakupy. mozna zapodac scorpiona, ixila itp ale to nie ten poziom

 

a no jaki kraj takie ceny heheheheh.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, a gdzie ten komin akrapovic kupowałeś?

 

http://moto.allegro.pl/item501998172_tanie..._akrapovic.html

 

U nich brałem. Zapłaciłem 1890, umawialiśmy się na 1720, ale waluta poszła w górę no i niestety wyszło drożej. Patrzyłem również w USA na ebay ale wyszło by to samo albo nawet drożej gdyby dołożyli cło i vat więc odpuściłem. U gradysów wyszło by w okolicach 2 tysięcy.

 

 

Ja za joszke do siebie zaplacilem cos 1400zł na gotowo. kpowalem w USA bo u nas chcieli chyba 2300zł :)

 

fakt jest taki ze w tej kasie i w tej klasie nie ma szans na zakupy. mozna zapodac scorpiona, ixila itp ale to nie ten poziom

 

 

Szkoda, że w tym kraju nie można wziąć do łapki i obejrzeć każdego wydechu. Porównywałem tylko Yoshi, ale w stali i mi się nie podobała więc zdecydowałem się na Akrapa. Teraz uwaga :icon_exclaim: Założyłem, maszynę rozgrzałem, na drugi dzień przyszedłem i troszkę naklejka odeszła - musiałem ją dokleić - teraz jest ok, ale w puszcze za prawie 2 tys. :icon_question: :eek: :rolleyes:

 

Bart - ale kupiłeś połowiczną czy tylko samą końcówkę? Carbon, stal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...