Skocz do zawartości

siemka.chcę zakupić bandyte


Rekomendowane odpowiedzi

No to po 10 latach nie miałbyś 20 000 km na liczniku :icon_razz:

 

Prawda. Jak na 5-letniego sprzęta to 14 t.km jest podejrzane. Już na pierwszy rzut oka w tym ogłoszeniu mi się to dziwne wydało. Chyba, że Francuz jeździł tylko w niedzielę po kościele na ryby. W moim bandziku poprzedni właściciel wymieniał napęd przy około 25 t.km - to druga przesłanka, że przebieg jest podejrzany.

 

Ja bym powiedział, że 6 t.km rocznie to jest dolna granica normy, a 10 t.km to już jak całkiem całkiem się lata. Wiadomo, są też turyści co np. wokół Skandynawii w 2 tygodnie potrafią kilkanaście tyś. km nakulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.to wychodzi na to,że lepiej im było licznika nie kręcić i zostawić np.30tyś.Mniej podejrzane,na to wychodzi.A tak serio,to jest na motocykle jakiś sposób,który chociaż w przybliżeniu mi powie ile ma sprzęt najechane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć tego nie wywnioskujesz. Trzeba się przyjżeć dokładnie. U mnie np po 30tys km rama pod bakiem gdzie opierają sie nogi jest lekko wytarta, na manetkach nie ma śladów zużycia, gumy podnóżków minimalnie zaokrąglone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć tego nie wywnioskujesz. Trzeba się przyjżeć dokładnie. U mnie np po 30tys km rama pod bakiem gdzie opierają sie nogi jest lekko wytarta, na manetkach nie ma śladów zużycia, gumy podnóżków minimalnie zaokrąglone.

Tak,tak.sory,chodziło mi o oględziny na miejscu.Muszę się pochwalić,że byłem dziś w komisie i posiedziałem sobie na czarnym bandycie 600s r.2001,21tyś.nalatane.nawet mi go odpalili :biggrin: :crossy: Też miał owiewke malowaną ,bo napisu nie było.Co do przebiegu gość mówił,że liczniki akurat w tym typie ciężko cofnąć,nie wiem.Tyle,że w porównaniu do tego z netu to i starszy i kosztuje 11.700 no i bez serwisu.Jak będe miał czas to polece w kraj,może w tym tygodniu i coś wybiorę.mam jeszcze pare bandziorów na oku,tyle ,że daleko.Pożyjemy,zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak.sory,chodziło mi o oględziny na miejscu.Muszę się pochwalić,że byłem dziś w komisie i posiedziałem sobie na czarnym bandycie 600s r.2001,21tyś.nalatane.nawet mi go odpalili :biggrin: :crossy: Też miał owiewke malowaną ,bo napisu nie było.Co do przebiegu gość mówił,że liczniki akurat w tym typie ciężko cofnąć,nie wiem.Tyle,że w porównaniu do tego z netu to i starszy i kosztuje 11.700 no i bez serwisu.Jak będe miał czas to polece w kraj,może w tym tygodniu i coś wybiorę.mam jeszcze pare bandziorów na oku,tyle ,że daleko.Pożyjemy,zobaczymy

oh man... 11700 za 600te z 2001 ????

jak to nazwac ???

aha: BANDYTYZM :icon_evil: .. zeby zostac w temacie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie orientujecie się czasem jak działa ta inspekcja pojazdu na otomoto.Czy nie jest tak ,że prawie w każdym miście mają swoich mechaniorów i praktycznie duża szansa,że się ludziska znają.Czy korzystaliście może z takich usług?Pozrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie orientujecie się czasem jak działa ta inspekcja pojazdu na otomoto.Czy nie jest tak ,że prawie w każdym miście mają swoich mechaniorów i praktycznie duża szansa,że się ludziska znają.Czy korzystaliście może z takich usług?Pozrowionka

 

Podpinam siepod pytaniem bo jeśli jest rzetelnie to jest to na prawdę zaje*isty pomysł. Zauwyżałem, że Allegro też to wprowadziło... Korzystał ktoś :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...