Skocz do zawartości

Jaki kask na scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziesz mierzyl to wez mocno ciasny bo wnetrza tego modelu mocno sie wygniata w sensie jest dosc miekkie i sie poddaje. fajan sprawa to dwa rozmiary M MS i ML dzieki czemu latwiej spasowac na glowe

byłem. mierzyłem i zgłupiałem

stealth - M - na tyle duża że garnek lata

ti tech - MS- ciasny że aż policzki zgryzałem (tak wiem wypadało by schudnąć na ryju)

ti tech - ML - chyba troszke luźny ale jak by sie nie rozbił to było by akurat

ti tech - M - sprzedawca twierdził że nie ma.....

 

pozdrowiony

 

 

 

Sledze temat i tak sie zastanawiam czy nikt z forumowiczów nie jeżdzi w SHARKU ? Ja własnie nabyłem Sharka RSI i moge z czystym sumieniem polecic, super wentylacja nie za głosny no i powyzej 250 nie urywa łba :biggrin:

 

właśnie nabyłeś czy zrobiłeś w nim X kilometrów??

ile Cie kosztował??

zapięcie DD??

 

pozdrowiony

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem. mierzyłem i zgłupiałem

stealth - M - na tyle duża że garnek lata

ti tech - MS- ciasny że aż policzki zgryzałem (tak wiem wypadało by schudnąć na ryju)

ti tech - ML - chyba troszke luźny ale jak by sie nie rozbił to było by akurat

ti tech - M - sprzedawca twierdził że nie ma.....

A mozesz napisac gdzie je mierzyles i czy moze nie wiesz czy GP tech tez maja w różnyhch rozmiarach żeby sobie pomierzyć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Sharka RSX.... i calkiem dobry garnek. RSR2 jeszcze lepszy.

Szybka troche paruje i ciezko z aerodynamika bo troche glową miotało. Wykonanie bez zarzutów. Jednak w podobnych cenach XR 1000 lub Raid 2...

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zrobiłem w nim ok 1000 km bo mnie zima zastała ale za to w dosc ekstremalnych warunkach bo jak w wigilie jezdziłem to mnie śniezyca zastała, ale anty fog i dobra wentylacja dała rade. Kosztował mnie 700 PLN Ebay UK.

 

Zapięcie DD

Edytowane przez George954rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz napisac gdzie je mierzyles i czy moze nie wiesz czy GP tech tez maja w różnyhch rozmiarach żeby sobie pomierzyć ?

 

mierzyłem w intermotors na jagiellońskiej, niestety nie polecam sklepu ze względu na obsługę.......

 

co do gp tech-ów to ze 2 szt widziałem ale nie jestem pewny

 

 

pozdrowiony

 

Narazie zrobiłem w nim ok 1000 km bo mnie zima zastała ale za to w dosc ekstremalnych warunkach bo jak w wigilie jezdziłem to mnie śniezyca zastała, ale anty fog i dobra wentylacja dała rade. Kosztował mnie 700 PLN Ebay UK.

 

Zapięcie DD

 

 

podziękował za konkretną odpowiedź

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyłem w intermotors na jagiellońskiej, niestety nie polecam sklepu ze względu na obsługę.......

 

co do gp tech-ów to ze 2 szt widziałem ale nie jestem pewny

pozdrowiony

jezeli chodzi o intermotors to mam wrazenie ze tam jakis szef wymyslil sprzedaz akcesorii motocyklowych a pracownicy robia to bo musza i sa szczesliwi gdy nie ma klientów na te akcesoria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem. mierzyłem i zgłupiałem

stealth - M - na tyle duża że garnek lata

ti tech - MS- ciasny że aż policzki zgryzałem (tak wiem wypadało by schudnąć na ryju)

ti tech - ML - chyba troszke luźny ale jak by sie nie rozbił to było by akurat

ti tech - M - sprzedawca twierdził że nie ma.....

 

pozdrowiony

 

 

czyli wynika z tego ze musisz kupic MS bo wnętrze sporo sie ugniecie. mialem dokladnie to samo w gp pro. aha samo "M" nie istnieje. sa za to wlasnie dwie Mki

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seriówka - stealth mieli w romiarze M

 

Modele GP PRO i TI TECH maja dwa rozmiary "M". Całą reszta ma jeden rozmiar "M" łącznie z najnowszym GP TECHem.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Schuberth S1 Pro? Myślałem właśnie o HJC HQ-1 ale była po drodze informacja, że jest głośny, a szukam czegoś cichszego. XR-1000 jakoś mi nie leży. Nie był dla mnie za wygodny.

 

mierzyłem shuberthy i jakoś wielkość skorupy mi nia pasi (strasznie wieki globus)

z tego co wiem to jeden z najcichszych garnków na rynku

 

co do shoeia to możie masz "głowę pod Araia np.RX7 crosair" (mi np xr1000 leży miodzio a arai nie pasował mi - może u Ciebie jest na odwrót)

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Schuberth S1 Pro? Myślałem właśnie o HJC HQ-1 ale była po drodze informacja, że jest głośny, a szukam czegoś cichszego. XR-1000 jakoś mi nie leży. Nie był dla mnie za wygodny.

Zastanawiałem się nad zakupem. IMO jest najbardziej cichy z 3, które testowałem (Vandal, XR1000, S1) niestety jego wielkość mi nie podpasowała - czułem jakbym miał jakieś wielkie wiadro na głowie :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...