Skocz do zawartości

Jaki kask na scigacza


Rekomendowane odpowiedzi

Na prawde biję pokłony przed szpecami od marketingu w SHOEI za to jak potrafili wpoić wszystkim do okoła wspaniałość swoich produktów.

 

Normalnie niesamowite a w rzeczywistości szału nie ma.

 

hehe bo wlasnie to Arai jest najlepszy :D

 

a jesli chodzi o szpecow , to jesli by za tym nie szla jakosc , to nic z ich wysilku by nie wyszlo :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką oto ofertę:

 

http://moto.allegro.pl/item529286308_arai_...nne_modele.html

 

Gość w czarnym malowaniu oferuje mi nowego RX-7 GP za 2 tysiące, wszystko byłoby pięknie i super, ale sęk tkwi w tym, że kask jest z japonii, gdzie niby jego kolega pracuje w Arai i sprzedaje kaski dużo taniej. W każdym bądź razie w japońskich sklepach taki kask w przeliczeniu na złotówki kosztuje 2.200 zł więc nie wiem skąd cena 2 tysięcy z zarobkiem dla dwóch ludków... :rolleyes:

 

Następny problem to oficjalna informacja Arai, że japońskie kaski różnią się od europejskich tym, że japończycy mają oczywiście inne kształty głowy niż my, szlachetni europejczycy :wink: Przez co kask, całkiem prawdopodobne nie będzie dobrze pasował. Wiem, że można kupić wnętrze, no ale wtedy zrobi mi się europejska cena :wink:

 

Chciałbym, żebyście wypowiedzieli się co o tym sądzicie i czy gra jest warta zachodu. A może ktoś ma doświadczenia z kaskami z japonii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką oto ofertę:

 

http://moto.allegro.pl/item529286308_arai_...nne_modele.html

 

Gość w czarnym malowaniu oferuje mi nowego RX-7 GP za 2 tysiące, wszystko byłoby pięknie i super, ale sęk tkwi w tym, że kask jest z japonii, gdzie niby jego kolega pracuje w Arai i sprzedaje kaski dużo taniej. W każdym bądź razie w japońskich sklepach taki kask w przeliczeniu na złotówki kosztuje 2.200 zł więc nie wiem skąd cena 2 tysięcy z zarobkiem dla dwóch ludków... :rolleyes:

 

Następny problem to oficjalna informacja Arai, że japońskie kaski różnią się od europejskich tym, że japończycy mają oczywiście inne kształty głowy niż my, szlachetni europejczycy :wink: Przez co kask, całkiem prawdopodobne nie będzie dobrze pasował. Wiem, że można kupić wnętrze, no ale wtedy zrobi mi się europejska cena :wink:

 

Chciałbym, żebyście wypowiedzieli się co o tym sądzicie i czy gra jest warta zachodu. A może ktoś ma doświadczenia z kaskami z japonii?

to by byla niezla oferta tylko przydalby sie ktos kto kupil juz kask od tej osoby i mozna by bylo pomacac raczkami ..... helm oczywiscie :biggrin:

na ebay.pl jest jeszcze taniej tylko ze jedna sztuka w rozmiarze xl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic z tego bo z nim rozmawiałem i jest tak, że jeśli jest w Japonii taki rozmiar i kolor jaki sobie życzysz, wtedy mu wpłacasz zaliczkę (nie określił) i kask trafia do Polski po czym gość wysyła za pobraniem. Okazja straszna, ale mam trochę obawy czy rzeczywiście się różni od europy :icon_rolleyes: I jeszcze jedno, kaski z Japonii podobno nie mają europejskiej homologacji bezpieczeństwa, ale ile w tym prawdy nie wiem, bo wyczytałem na jakimś irlandzikim forum motocyklowym, że u nich kaski z Japonii nie są oficjalne dopuszczone do użytku...

 

Ewentualnie gdyby nie wyszło, chciałbym przy okazji poprosić o jakieś opinie na temat Sharka RSR2 bo o tym tez intensywnie rozmyślam w zastępstwie za Arai :wink:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc sprawdzi się miałem na myśli walory użytkowe :) szybka nie będzie parowała (pinlock), nie będzie zbytnio głośny i nie będzie urywał głowy przy większych prędkościach :)

 

poćwicz szyję to Ci głowy nie urwie :flesje:

 

 

pozdrowiony

 

ps. jakie malowanie kupiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nikt nie odpowie... Co myślicie o takim Sharku RSR2? Nikt w takim nie śmiga? :icon_rolleyes:

 

Mając do wyboru Sharka RSR2 albo Arai RX-7 co byście wybrali?

w Wawie w kawasaki mierzyłem i sharka i araia

osobiście wybrałbym araia (fundusze nie pozwoliły)

 

 

 

Dokładnie takie Zdjęcie

 

fajoski

 

:clap:

ja kupiłem crypitc tc2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...