Skocz do zawartości

Więcej mocy


vpower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nawet się nie spodziewałem, że moje pytanie spotka się z takim odzewem. Dzięki i jestem bardzo mile zaskoczony :) . Jeśli chodzi o Wild Stara i to co napisał Tatoine o jego bezawaryjności - nie mam podstaw by się z nim nie nie zgodzić (nigdy nie jeździłem Wild Starem i moi znajomi też tego sprzęta nie mają). W okolicy gdzie mieszkam króluje Honda :) . Nie znaczy to oczywiście, że nigdy nie wsiadł bym na inną markę - mi się podobają wszystkie sprzęty (no może prawie wszystkie :) ) w stylu cruiser/chopper.Zawsze byłem sceptyczny jeśli chodzi o wszystkich doradców, którzy mówili ten sprzęt nie - bo jest do du**. Do niedawna mój dobry znajomy też twierdził, że nigdy nic innego jak tylko chopper a teraz kupuje Gold Winga. :D Więc "nigdy nie mów nigdy". Co do niepowtarzalności posiadanego sprzęta - wcale nie musi to być tunning silnika i chorendalne koszty z tym związane (zresztą ja nie nie jestem "tunning freak"). Mam to szczęście (lub nie), że Hond Shadow Aero w Polsce jest kilkanaście więc już jestem w pewnym sensie indywidualistą, do tego nawieszałem na moim sprzęcie tyle dodatków (portfel bardzo cierpi na takim zabiegu :) ), że nie obawiam się iż dwie ulice dalej ktoś będzie miał takiego samego sprzęta. Dobrze, że w moim przypadku (na ogół) rozsądek bierze górę i nie napalam się na coś jak małe dziecko.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...