Skocz do zawartości

Głośne wydechy intruder vl 1500 99.r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wydechy sprowadzał dla mnie ten sprzedawca http://moto.allegro.pl/item495685619_wydec...dburner_ha.html. Płynęły ze stanów prawie dwa miesiące,ale warto było.Teraz dużo pozycji ma na miejscu,więc może ten model jest dostępny od reki.Gościa polecam jest pewny.

 

Dzieki. Dwa miesiäce - a ze grudzien mamy to pasuje. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie koledzy doradzają żeby kupić sobie jakieś używki, jeździ w mojej okolicy gość z pustymi wydechami

i naprawdę to nie jest nic fajnego bo jak mocniej odkręci to hałas jest praktycznie nie do zniesienia,

lepszy jest przytłumiony basowy dźwięk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem prawie rok temu,wtedy nowe mnie kosztowały 1800pln.Teraz myslę że można to załatwić taniej.Chyba że trafisz używane.A to zależy od szczęścia.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem prawie rok temu,wtedy nowe mnie kosztowały 1800pln.Teraz myslę że można to załatwić taniej.Chyba że trafisz używane.A to zależy od szczęścia.

 

Witam Piter ten koles mi krzyknął za speedster longsy 1950 pln plus przesyłka krajowa tak ze mysle ze to zdzierstwo bo znalazłem na e bay trzysta pare dloców czyzby przesyłka tyle kosztowała coś mi sie w to nie chce wierzyć mój szef ma kolesia którego brat siedzi w stanach ma sie dowiedziec ile kosztuje przesyłka tak ze bedzie wszystko jasne a dowiedziałem sie przez przypadek bo dzisiaj szef mówił ze kolega ze stanów sciagnał hode crv i zaczełem dochodzic i wyszło żę koles szefa ma tam brata ale dzieki za porady duzo mi pomogły w podjęciu decyzji Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piter ten koles mi krzyknął za speedster longsy 1950 pln plus przesyłka krajowa tak ze mysle ze to zdzierstwo bo znalazłem na e bay trzysta pare dloców czyzby przesyłka tyle kosztowała coś mi sie w to nie chce wierzyć mój szef ma kolesia którego brat siedzi w stanach ma sie dowiedziec ile kosztuje przesyłka tak ze bedzie wszystko jasne a dowiedziałem sie przez przypadek bo dzisiaj szef mówił ze kolega ze stanów sciagnał hode crv i zaczełem dochodzic i wyszło żę koles szefa ma tam brata ale dzieki za porady duzo mi pomogły w podjęciu decyzji Pozdrawiam

 

 

 

No i napisz jak sie sprawa rozwinęła i ile Ci wyszło bom ciekaw :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisz ile będą Cię kosztowały,bo ja takiej ceny tj 300$ nie znalazłem.Wszystkie są w okolicy 500$,chyba że promocje świąteczne.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko napisze wam ile kosztowały znalazłem gdzies za 320 dolców to własnie cena swiateczna a ten koleś mówił ze cena przesylki nie powinna przekroczyc 30 procent wartosci z cłem włącznie jeszcze nie zamówiłem jak zamówie to wam napisze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wydechy zamówione ale nie będą speedsterlogs ale dragsters w ostaniej chwili dokonałem zmiany może się mylę ale krótszy wydech może głośniejszy 505 dolców mnie kosztowały już nie mogę się doczekać kiedy przyjdą jak by co dam znać jakie wrażenia Mam nadzieje że nie będę żałował pozdrawiam

eBay Motors: COBRA DRAGSTERS EXHAUST! 1998-04 SUZUKI VL1500 ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...