Skocz do zawartości

2008 Aprilia RS125


Mordoklej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ZROBILEM PRAWKO!!! :icon_biggrin:

 

Motor w trakcie odblokowywania.. Pozbylem sie tych brzydkich L-ek.

 

CDI odblokowane.. Power valve zamontowany. Zamowione 34mm carb, filtr powietrza i podwojny wlot, Jolly Moto wydech :buttrock:

 

Ja na motorku...

 

http://i244.photobucket.com/albums/gg19/Mo...RS125_640V2.jpg

 

http://i244.photobucket.com/albums/gg19/Mo...RS125_640V1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne adiki.

 

Moze i ladne, ale do jazdy motocyklem sie nie nadaja. Nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy mozna przyglebic, nawet jak mam do przejechania 2km to ubieram sie jak nalezy.

 

Na droge mam takie butki...

http://i244.photobucket.com/albums/gg19/Mo...RS125_600V1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tą aprilię to kupiłeś dla funu czy coś? Bo chyba nie wydałbym takiej kaski na 125 2t... Choćby nie wiem jak mocne.

 

Chcialem miec 2T, kto wie kiedy przestana je produkowac.. podobaly mi sie w nowym ksztalcie (2006+).. Cena takiej z 2006 niewiele roznila sie od nowej 2008 wiec kupilem nowa. Przynajmniej wiem ze zadnych przygod nie miala :) Fantastyczny motor, znakomicie sie prowadzi, fajnie bzyczy. Moglem nim jezdzic przed zdaniem prawka (z 11kW mocy), teraz po zdaniu prawka odblokowany bedzie do pelnej mocy. Power valve zainstalowany, CDI przewiercony inne czesci zamowione.. w sumie za wszystko dodatkowo jakies 800-900 funtow ale co tam. Modyfikacje to hobby, kasa sie nie liczy :icon_mrgreen:

 

Najblizszy miesiac nic z motorem robic nie bede, bo wyjezdzam do Korei na 3 tygodnie (wynajme tam jakis skuter hehe) jak wroce to zaczne wymieniac czesci :) Ale i tak RS w stanie jakim jest teraz bardzo mi sie podoba.. I tak mieszkam w kraju w ktorym co krok kamera, wiec nie ma gdzie jezdzic szybko.. Dobrze ze torow wyscigowych jest kilka pod bokiem :)

 

Kusi troche zeby wskoczyc na wiekszy motor, ale zona chce samochod rodzinny wiec na razie nie mam 10000 funtow na motor ktory bym chcial. Poki co RS-ka daje rade :icon_razz:

Edytowane przez Mordoklej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak lubisz 2T to spoko. Ile ma mocy po odblokowaniu? Z 35 KM?

 

Trudno powiedziec.. cos kolo 30KM.. moze nieco wiecej. Jak dla mnie ok :)

 

Ciekawe kiedy się popsuje.

 

A czemu ma sie popsuc? :icon_razz: jak dbasz to sie nic nie psuje :buttrock:

Tłok i pierścienie zmieniasz co 8000 mil.. ale to norma.

Edytowane przez Mordoklej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...