Skocz do zawartości

MIKOŁAJE DO ROBOTY!


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auto jest, fokus kombi z tym że w lublinie i nie będzie jechał raczej napewno do lubartowa... główny zaladunek jest u Asi i Darka więc jak macie możliwość to do nich trzeba to przed sobotą umieścić wszystko...

To nie mój więc o niczym nie decyduje tak żeby jasne było.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak, nie masz stroju a chcesz jechać mikołajować? Łeee, to jak tak to sam pojade bo przy Tobie cały na czerwono, z czapką i brodą przyklejonymi do kasku, to wyglądałbym jak jakiś inny ;)

Nie no jeszcze masz dwa dni, dawaj do tesco i kupuj, 10 zeta to dobra cena.

I naprawde mieszkam blizej niż Ci sie wydaje :) Zygzaka widać bardzo często :)

Ale jak coś to dawaj już na PW, coby nie śmiecić w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Ridersie. Swoje do puszki wrzuciłem, tylko apel: Proszę wrzucać papierkowe bo inaczej będzie ciężko ją unieść :biggrin:

Karol skutecznie zachęca do przyłączenia się do akcji, więc powinno się sporo uzbierać.

 

P.S. Z tego co widzę to coś kropić ma? Ale co to dla nas;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati wypluj te słowa!!!!!!!!!!!!! Ani się ważyć mówić ze będzie brzydka pogoda!!!!!! Jak ktoś będzie herezje szerzył to go będziemy na sznurze za motocyklem ciągać, jak nie będzie śniegu ani ulewy deszczowej to będę.

 

A dużo już w puszcze kasy jest??

 

nie zapomnijcie motórów przystroić ładnie

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem że ma "kropić" czyli całe nic. A kasy? Kilka papierków a reszta monety, ale się jeszcze duuuużo zmieści.

No trudno, jak coś to w sobote święty mikołaj zamiast rozdawać to będzie zbierał :D

 

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT[

 

ja mam 4 wolne miejsca na motorach.kto chce niech siada.

 

ps.w sumie to 2 na motorze i dwa od motoru :P

dyspouje ktos sporą gotówką? ok 700zl.nie bede miał za bardzo jak czesci z witosa odebrać,bo juz przyszły.kase oczywista mam,ale czasu na wyjazd brak.jakies deklaracje?

 

]Kuniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :clap: witam a to część pluszaków dla naszych milusińskich na Moto Mikołajki :crossy: :buttrock:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2faab828b9d6f4db.html

 

 

miło nam będzie razem bawić się z Ludziami z forum "Grupa Lublin"dostarczono nam od forumowiczów kilka kartonów zabawek książek słodyczy i czego tam nie ma Brawo ludzie żeby zawsze tak się współpracowało ze wszystkimi miłośnikami 2 OO wspiera nas również Karol szef RIDER"S PABU i samotni Rajdersi za co wielki dzięki a wszystko dla USMIECHU NASZYCH MILUSIŃSKICH jeszcze raz Wielkie DZIEKI !!!!!! :notworthy: :notworthy:

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cekin ok tylko nie z pod domu będę czekał na parkingu przy biedronce tej najnowszej co ty na to :icon_biggrin: :icon_biggrin:

 

cekin ok tylko nie z pod domu będę czekał na parkingu przy biedronce tej najnowszej co ty na to :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...