Skocz do zawartości

MIKOŁAJE DO ROBOTY!


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszko, Solidarność nas chyba olała bo nie dali odpowiedzi. Także bida, kupimy słodkości od kogoś innego. No to ja na razie nie mam nic do dodania bo Aśka wszystko napisała. Jako że jam Mikołaj ave prezes proszę w sobotę z życzeniami ustawiać się w kolejkę, każdy zostanie wysłuchany. :crossy: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, Solidarność nas chyba olała bo nie dali odpowiedzi. Także bida, kupimy słodkości od kogoś innego. No to ja na razie nie mam nic do dodania bo Aśka wszystko napisała. Jako że jam Mikołaj ave prezes proszę w sobotę z życzeniami ustawiać się w kolejkę, każdy zostanie wysłuchany. :crossy: :icon_razz:

 

Chamy! No nic... to może by np. do Makro podjechać i tam kupić całe worki? Jeżeli nie miałby nikt czasu, to ja mogłabym się tym zająć i kupić, tylko trzeba mi wiedzieć ile (kg) i jaaaaaaaaakich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-15kg?? Aganieszko, jak myślisz?

 

 

Mikołaju, myślę, że 10kg wystarczy ;) (chyba)

A poza tym, właśnie mnie moja mama oświeciła, że w Solidarności są tańsze cukierki (kupując hurtowo) niż w Makro, więc jeżeli nie chcą nas zasponsorować, to może warto by pojechać i po prostu kupić. Jak tam chceta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w solidarności sporo taniej można kupić... ja niestety chyba nie przybęde na motocyklu, ale w Riders już zostawiłem troche funduszu :), przybęde napewno popatrzeć na czerwonych pajacy na motocyklach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie musieli mnie pilnować bo z racji tej iż ograniczam palenie to wpieprzam wszystko dookoła co jest słodkie :icon_mrgreen:

 

Od kiedy? Chyba od wczoraj z przerwami:D Ja mam propozycję, zrobić wstępną listę kto przybędzie na moto!

 

1. Ja się stawię;]

 

P.S. Joanno i Mikołaju, ze względu że czwartki i piątki mam luźniejsze, to jak by trzeba było coś pomóc to dajcie znać;)

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to ja proponuje bo nikt nie pisze ja widzialem w realu no i w biedronce i w tesco stoje mikolaja kupujmy a i w eclercu proponuje zrzute po 13 zl i kumy stroje. Dalej zbiórka dla wszystkich z lubartowa proponował bym najpozniej 9:30 na lotosie albo 8:30 i do tesco po prowiant ja tam co bede mogł oddać z chęcią i radością na twarzy oddam. Jeśli chodzi o pogodę jest zapowiadane u majeczki nawet 10 'C A czy to się sprawdzi to zależy u góry :) Dzięki za odp pozdrawiam dozobaczyska:))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla grupy Lubartów i okolic, czekam na lotosie do godz. 9:30 punktualnie a 9:31 wyjazd niezależnie od liczby luda :icon_razz: , więc proponowałbym się nie spóżnić. :notworthy:

 

PS.

Mam nadzieję że nie będę sam na czerwono :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...