Skocz do zawartości

miejsce na przezimowanie motocykla


vitor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Szukam jakiegoś zadaszonego miejsca na przezimowanie motocykla w naszej pięknej stolicy. Jeśli zimujecie gdzieś swojego sprzęta i jest tam miejsce dla jeszcze jednego to dajcie znać. Co do ceny to się pewnie dogadamy. Chciałbym móc przejść się tam raz na dwa tygodnie i przepalić moto. No i to tyle :)

 

pozdro

vitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:)

mam podobny problem.. mianowicie zimowanie motóra w Stolecznym Mieście Warszawa.. jeżeli Dobry Człowieku masz wiecej wolnych kątów to się chętnie podłączę..

 

..przy okazji.. mieszkam w Warszawie od tygodnia i rozpoznanie knajpowe jeszcze przede mna.. może ktoś doradzi gdzie tu można dobre piwko wypić..

 

pozdrawiam :flesje:

/a.

Edytowane przez lubieimbir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..przy okazji.. mieszkam w Warszawie od tygodnia i rozpoznanie knajpowe jeszcze przede mna.. może ktoś doradzi gdzie tu można dobre piwko wypić..

 

pozdrawiam :flesje:

/a.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=82213&st=940

 

A patrząc za okno śmiem podejrzewać, że temat piwa w najbliższym czasie będzie coraz bardziej popularny.... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wreszcia znalazłem mój temat. Został tu przeniesiony z innego działu, a ja myślałem, że został przeniesiony do śmietnika. :biggrin: Kiedy jednak otrzymałem po raz kolejny wiadomość o zimowaniu motocykla zorientowałem się, że temat gdzieś istnieje. :buttrock:

 

Pragnę uspokoić wszystkich zaniepokojonych losem mnie i mojego motocykla, że znalazłem dla niego schronienie na zimne zimowe miesiące.

Dziękuję za zainteresowanie i odzew.

Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę wczesnej wiosny :)

 

vitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mój ogier został pozbawiont stajni i właśnie szukam zimowania dla swojego rumaka na terenie Warszawa/ Bielany/ Słodowiec i okolice. Pomożecie ? Może ktoś z was ma wolne miejce garażowe czy postojowe do wynajęcia na zimowisko lub dłużej ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ogier został pozbawiont stajni i właśnie szukam zimowania dla swojego rumaka na terenie Warszawa/ Bielany/ Słodowiec i okolice. Pomożecie ? Może ktoś z was ma wolne miejce garażowe czy postojowe do wynajęcia na zimowisko lub dłużej ?

 

 

Witaj,kolega ma wolne miejsce na motocykl w garażu na Bemowie stoją tam dwa motocykle i miejsca jest dużo. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany miejscem na Stegnach, to obok mojego Radianka i Wierchowinki znajdzie się jeszcze trochę wolnego ;) Niestety nie ma mozliwości dorobienia pilota do garażu (parking podziemny w bloku) ale nie ma też problemu, żeby czasem wpaść pogłaskać motura po zadupku czy co tam właścieiel będzie chciał z nim robić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wynająć kolejne miejsce garażowe w moim bloku na Mokotowie. Kamery, ochrona, brama na pilota i zawsze dodatnia temperatura bez względu na porę roku. Jeśli ktoś poszukuje miejsca proszę o kontakt.

www.klasyki-prl.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...