Skocz do zawartości

Mój Simson s53 Sperber :D


Adrian95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chciałbym Wam przedstawić mojego Simsona s53. Wg jest bardzo fajny jak na motorower: szybki, tani w użytkowaniu, dość szybki i zrywny i nie jest chiński :smile: Hmm...więcej o nim tutaj: http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S,53M/35807 Myśle ze Wam sie spodoba :) Wiadomo nie jest to jakiś demon prędkości ale jak na mój wiek i obecne prawko to uważam że jest fajny :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro 4 All :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, Twój simson to S53 i ma tylko naklejkę ze sperbera. Tak wygląda sperber: http://www.mza-portal.de/index.php?lang=1&...232_233_264_285 :wink:

 

A co do Twojego, to zawsze chciałem takiego mieć :bigrazz:

Edytowane przez Lukass102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian95 ładny Simson!!

 

Muszę Cię zmartwić, Twój simson to S53 i ma tylko naklejkę ze sperbera. Tak wygląda sperber: http://www.mza-portal.de/index.php?lang=1&...232_233_264_285 :wink:

 

A co do Twojego, to zawsze chciałem takiego mieć :bigrazz:

 

Mylisz się to jest Sperber.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ten to jak żywy mój :D no prawie :) Ten na fotce ma 2 lusterka a ja mam tylko 1 takie i chcialbym kupic drugie...tylko gdzie?? Bo te lustereczka pasuja do charakreru enduro a zreszta w nich widać b. dobrze-duże lustra, wysokie i wogule cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Niejest to zwykły S53, tutaj posłużę się jedna z wielu rożnic pomiedzy nimi, np moj ma org. kolo z przodu 19" a z tyłu 17" :P Historia modelu S53 jest tak bardzo pomieszana ponieważbyłu oneprodukowane pod koniec produkcji gdy firma prawie upadła, wiec ratowała sie aby przetrwać na runku. Podejrzewam że modele pod koniec XX w. były "oskubane" z "udziwnień" i lepszych technologii tak jak np. moj Simson. Simson s53 Beta(lata ok 96 roku) był on bratem bliżniakiem mojego modelu lecz rożnił sie kilkoma rzeczami, np:przedni hamulec tarczowy, inna owiewka, inne błotniki,tłumik, osłona wydechu, kolorystyka itp. wywnioskowalem z tego że za lat sowjej świetności produkowane były modele s53 w bogatszych wersjach, natomiast pożniejsze zostały pozbawione tego aby zmniejszyc koszty produkcji :P

 

 

Pozdro 4 all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...