Skocz do zawartości

Części zamienne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_mrgreen:

 

Poszukuję części do Aprilii ETV 1000 Caponord.

Oczywiście część, która mnie interesuje jest do zdobycia u oficjalnego dealera, czy tam przedstawiciela na Polskę. Problem jednak w tym, że cena jest nieco powalająca :notworthy:

 

Jeżeli macie jakieś namiary na salony, sklepy czy inne firmy, które sprzedają części do włochów, to proszę o info.

 

Dzięki i pozdrawiam :bigrazz:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego szukasz konkretnie ?

mieszkam w Rzymie to byl sie mogl zapytac.

Pozatym kumpel (dealer w Rzymie) ma do sprzedania CapoNord

uzywana (38k km) z jakims problemem z rama uszkodzona

(jezdzi bez problemu tylko ma jakies pekniecie)

Mowi ze oddalby ja za przyslowiowe grosze.

Rok jest chyba 2002 ale to musze sprawdzic.

Edytowane przez JackRM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam gumowych poduszek amortyzujących, które są w piaście tylnej felgi, pod zębatką napędową.

Jest ich tam sześć sztuk, a dealer chce chyba na tych gumach się wzbogacić :icon_eek:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapytaj za ile oddałby Caponorda. :wink:

"maly" update:

potwierdzam rok jest 2002,

"uszkodzenie ramy" - jest to pekniecie czesci aluminiowej w lewej czesci ramy (obok zebatki lancucha) - postaralem sie to uchwycic aparatem.

Zrobilem FOTKI oraz FILMIK (sorry za gooowniana jakosc, mojego NIKONA jeszcze mi nie oddali wiec byl tylko iPhone)

Przebieg: to jak widac z filmu 42336km (a nie 38k, ta z 38k tez z 2002 poszla w zeszlym tygodniu)

Info dodatkowe: moto w 100% jezdzace, pekniecie na ramie nie jest calkowite (wiec de facto nic sie nie odczepilo czy oderwalo) po prostu jest do spawania. Ja osobiscie nie mialbym problemu (chyba raczej przyjemnosc) jechac nim do Polski.

Ze wzgledu na fakt ze motocykli sprzedaje sie duzo, ten egzemplarz jest problemem, bo tutaj (w Rzymie) za chocby regulacje zaworow mechanicy zycza sobie nawet po 200E (!!) a co dopiero taka nietypowa naprawe. Lancuch dopiero co wymieniony (dlatego tez nie ma pokrywy zebatki przedniej co widac na fotkach), opony wg.mnie to spokojnie ok.60-80%. Motocykl posiada wszystkie 3 kufry (srodkowy z oparciem dla pasazera), na filmie nie sa doczepione, ale sa na fotkach zrobionych chwile pozniej.

Cena: za ok 2000E mysle ze bez problemu. Ale poniewaz dealer sam nie wie ile wolac to w poniedzialek mi odpowie...wiec cierpliwosci do poniedzialku..

 

Pozdrawiam

Jack

 

 

Szukam gumowych poduszek amortyzujących, które są w piaście tylnej felgi, pod zębatką napędową.

Jest ich tam sześć sztuk, a dealer chce chyba na tych gumach się wzbogacić ;)

 

ktory rok mototcykla ?

 

dam co i za ile znac w pon-wtorek max.

 

Pozdro

Jack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Dzięki za info. Muszę chwilowo wstrzymać się z tymi gumami.

Mam firmę, która dorabia tego typu rzeczy i muszę się zorientować, jaka cena bedzie u nich :)

Jakby co, to odezwę się jeszcze :)

 

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah, zapomnialem:

 

Proszę zapytaj za ile oddałby Caponorda. :wink:

CapoNord opisany wczesniej pojechal juz do PL za 1500E

Tak jak i piekny Hornet 900 rok 2002 z udokumentowanym przebiegiem 32000km i po przegladzie za 1800E..

no coz.. okazje leza tu na ulicy.. to znaczy klienci przywoza sami do firmy :biggrin:

wystarczy siegnac..

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...