Skocz do zawartości

Jaki chopper do 500cm3?


Slash_Virago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a Kolega zenoo nie widzi różnicy między przekroczeniem prędkości a CELOWYM podaniu błędnych danych urzędnikowi, prowadzącym do wydania dokumentu poświadczającego fałszywy stan pojazdu?

nie jestem święty.. ale to już pachnie kryminałem.

Edytowane przez wr0na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zenoo piszesz bzdury,w papierach moto sprowadzonego z zagranicy to se nic nie mozesz wpisac,tym bardziej mocy.Akurat to ile mocy w kW wpisuje diagnosta na przeglądzie na podstawie danych a nie jakiś wymysłów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kolega zenoo nie widzi różnicy między przekroczeniem prędkości a CELOWYM podaniu błędnych danych urzędnikowi, prowadzącym do wydania dokumentu poświadczającego fałszywy stan pojazdu?

nie jestem święty.. ale to już pachnie kryminałem.

a myślałeś o jakimś kółku różańcowym?

 

Kolego Zenoo piszesz bzdury,w papierach moto sprowadzonego z zagranicy to se nic nie mozesz wpisac,tym bardziej mocy.Akurat to ile mocy w kW wpisuje diagnosta na przeglądzie na podstawie danych a nie jakiś wymysłów.

kolega chyba w życiu nic nie rejestrował, skoro pisze takie bzdety, jakbyś dokładniej czytał i zdarzyło by się, że coś sobie przywiozłeś to wiedziałbyś, że na podstawie papierów zagranicznych wypełniasz polskie dokumenty, w których określasz co i jak, i na podstawie których wydawany jest polski dowód rejestracyjny... jesli chciałbyś cos pokombinować to to jest właśnie moment na taką okazję, bo żadna urzędniczka nie sprawdzi mocy twojego motocykla, bo nie wie gdzie tego szukać, dlatego zdażają się właśnie przekręty o których pisał kolega Boa, że 125 rejestrują jako motorower (nie musisz miec prawa jazdy, ale przecież znasz przepisy to wiesz ;-)) ...a moc na stacji diagnostycznej? chyba ci się coś w głowie namieszało, owszem w książce serwisowej albo może w fakturze zakupu z salonu znajdziesz takie dane, ale przy rejestracji i tak nikt ich nie sprawdza.... zresztą o czym mowa? co wy jesteście moje wyrzuty sumienia? podpowiadam jak można moim zdaniem ominąć durny przepis , a tutaj widzę plejada aniołów się uniosła i kracze.... ludzie, luzu więcej, jakby wasi ojcowie i dziadkowie byli takimi przepisowymi drewniakami to dalej istniałby ZSRR, a Wałęsę znaliby tylko w Gdańsku, ja piernicze jaka świta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdury sobie tutaj wymyśliliście LoL

 

W projekcie ustawy jest jasno powiedziane:

18-latek ma prawo zdawać na kat. A2 czyli na motocykle o mocy maksymalnej 35kW (47,6 KM) i stosunku mocy do masy nie przekraczającym 0,2 kW/kg

 

Gdzie tu jest słowo o pojemności? znajdź sobie najlepiej jakiś motór o masie 600 kg i mocy 47,6 KM a z silnikiem 1000 (joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję nowego motocykla dla siebie ale wyczytałem w gazecie że według nowych przepisów to od 18 roku życia będe mógł prowadzić motocykle do 500cm3 i 47,6 KM. W związku z tym moje pytanie: jaki chopper wybrać do 500cm3? bo do tej pory jeździłem Virago 125 i nie jestem w tym obeznany za bardzo?

 

Jak teraz masz prawko kat. A to zmiany nie beda Cie obejmowac i bedziesz mogl jezdzic bez ograniczen.

No chyba ze masz A1 i planujesz zdawac na A to wtedy moze Cie to objac bo po wprowadzeniu ustawy musialbys zdawac na A2.

Edytowane przez Mrozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...