Skocz do zawartości

Sprzedam Cebulę


kuki_luke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedam mój pierwszy motocykl - cebulkę.

Motor jeździł do marca na 2 kołach. Kupiłem ją w październiku 2007 roku, z przebiegiem 29000. Zrobiłem nią około 10000.

Teraz na liczniku widnieje liczba 40000.

Motor jest wyprodukowany w 1995 roku - jeszcze wersja japońska. (Od 1996 r składana była we Włoszech - włoskie cebule były skore do rdzewienia.)

Motocykl serwisowany był w Motoklinice. Wymienione były świece, olej, sprzęgło. Motocykl został odblokowany i teraz ma pełną moc 58 koni.

W lutym przeszedł też regulację zaworów i gaźników oraz odblokowanie mocy - w Motoklinice.

W marcu miałem na tym motocyklu kolizję z WV Polo. Wszystkie uszkodzenia są pokolizyjne. Krzywe lagi - nadają się do prostowania bądź w najgorszym wypadku do wymiany. Brak przedniego botnika. Koło przednia wydaję się proste, ale czy tak na pewno jest? Lampa przednia jest cała, ale lekko krzywa na gwincie - idzie naprawić. Złamana kierownica. Po złamaniu kierownicy ponaciagane zostały kable i dlatego motocykl nie odpala. Motocykl stoi od marca w suchym garażu.

Silnik cały i nie ruszony - posiada gmole.

Opony nadają się do wymiany.

Motocykl kiedys był zielony - teraz jest czerwony - poprzednia włascicielka zmieniała kolor.

 

Cena min. 3500 zł.

Posiadam do niego dowód rej. - nie był zabrany po kolizji.

Motocykl ubezpieczony do października 2009 r. Przegląd skończył się we wrześniu.

Motocykl do obejrzenia po tel. umówieniu się w Czepinie (3km od Gryfina).

tel. kontaktowy: 508585503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...